Кокотюха, Андрій. Вигнанець та чорна вдова

Титульне фото Кокотюха, Андрій. Вигнанець та чорна вдова

Кокотюха, Андрій. Вигнанець та чорна вдова / А. Кокотюха. – Харків: Vivat, 2019. – 300 с.


Ретродетектив «Вигнанець та чорна вдова» – перша книга з циклу «Вигнанець» українського письменника Андрія Кокотюхи.

Події детективу розгортаються в Києві, в 1909 році. Головний герой – слідчий Платон Чечель, розслідує жорстокі вбивства юних дівчат. Вбивцею виявляється дочка таємного радника з Петербурга. Справу закрито, і нема про що турбуватися, однак згодом злочиниця гине за тих же обставин, що і її жертви. Виходить, що справжній убивця на свободі?

Впливові родичі звинувачують поліцейського в наклепі, він стає для всіх вигнанцем, а паралельно з цим починається нова серія вбивств. Єдиний вихід для Платона не опинитися на каторзі – це врятувати життя мільйонера фон Шлессера. А йому нібито загрожує молода дружина, яка встигла здобути славу чорної вдови. Однак барон умирає, і це тільки початок серії майбутніх холоднокровних убивств. Під підозрою всі спадкоємці, і навіть сам Платон...

Несподівані повороти сюжету, Київ минулого століття і жива мова оповідання не залишать вас байдужими.

Вигнанець змушений розплутати клубок смертей і дізнатися, хто винен в крадіжці. Щоб не тільки запобігти новим злочинам, але і врятувати самого себе. Чи вдасться Платонові розплутати їх і повернути собі добре ім'я? І чи докопається він до правди? Хто ж був убивцею дівчат спочатку?


Наталія Кондратьєва, головна бібліотекарка сектору науково-дослідної роботи ДОУНБ

06.02.2020