Кингслей, Джоанна. Сокровища

Титульне фото Кингслей, Джоанна. Сокровища

Кингслей, Джоанна. Сокровища [Текст]: роман / Дж. Кингслей. – М.: Крон-Пресс, 1994. – 608 с.


Драгоценности сверкали на атласных подушечках, разложенных на кровати. Ожерелья, браслеты, диадемы, кольца. Впервые за много лет перед ней лежала вся коллекция целиком. Она намеревалась не любоваться своими сокровищами, а только проверить их. Здесь было более ста украшений, но она знала их наизусть.

Ведь каждый предмет был не просто ценностью, а выражением преданности определенного мужчины.


Роман Джоани Кінгслей (Кінгслі) «Скарби» я прочитала давно… Він належить до так званих «жіночих романів». Не можу сказати, що є прихильницею цього жанру, АЛЕ! Я читала книгу із великим задоволенням. Крім того, що це захоплююча історія про кохання, не варто забувати й про те, що, як співають у популярній пісні, кращі друзі дівчат – діаманти!

Разом із головною героїнею, ювелірною дизайнеркою Пьєтрою, я рушила у захоплюючу подорож у пошуках найбагатшої колекції коштовностей її бабусі, відомої куртизанки.

Такого приголомшливого опису коштовних каменів і ювелірних прикрас я не зустрічала більше в жодній книзі. Коштовності сліплять очі... Коштовності стають мрією – і мотивами злочинів. І немає влади, здатної зрівнятися з владою хижого, зрадницького, смертельного блиску коштовних каменів.

Чоловіки численного клану ювелірів до кінця б'ються за належне їм.

А у жінок свої способи боротьби. Це не тільки розум, цинізм і безстрашність, а й краса, секс і навіть любов.

Роман належить до категорії +18, читається одним подихом. Рекомендую.


Марина Лєсканова, завідувачка відділу зберігання основного фонду ДОУНБ

13.06.2019