Кідрук, Макс. Навіжені в Перу

Титульне фото Кідрук, Макс. Навіжені в Перу

Кідрук, Макс. Навіжені в Перу: оповідання / М. Кідрук. – Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2011. – 302 с.

 
Чесно кажучи, вибір книги визначило бажання читати українською мовою, а книга мала бути весела і захоплююча. Повість, або хуліганські оповідання «Навіжені в Перу» молодого письменника Макса Кідрука (йому всього 32 роки) виявилась саме тим, що було потрібно.

Особисто мені дуже цікаво спілкуватися з молоддю. Тому сподобались герої повісті – Макс і Тьомик – молоді й веселі шукачі пригод. Коли б я ще побувала в Перу – в цій далекій південноамериканській країні? А з Максом і Тьомиком – хоч зараз :)

Бачте, нудно їм подорожувати цивілізованою Європою. Опинитися в екзотичній країні та ще погодитися вкрасти слона зі столичного зоопарку – це саме для наших друзів. Дійсно, мета шляхетна: хворе дівча сумує і сохне за слоником, якого колись дресирував її батько. Викрасти велетня і відвезти його за 500 км до дівчинки та її батька – ось чим займаються мандрівникі у чужій країні.

Як сталося, що хлопці, за якими після крадіжки полювала вся поліція країни, стали національними героями Перу? Їх особисто вітав Алан Гарсіа Перес – шановний президент країни. Більше того, він нагородив українських хлопців медалями «За відвагу».

Про неймовірні пригоди Макса і Тьомика після повернення з подорожей до рідного Києва розповідати не буду. Читайте, любі друзі! Відпочивайте з користю та задоволенням!


Олена Вауліна, головна бібліотекарка відділу наукового опрацювання документів і організації каталогів ДОУНБ

23.02.2017