Ігнатова, Ната. Миттєвості буття

Титульне фото Ігнатова, Ната. Миттєвості буття

Ігнатова, Ната. Миттєвості буття [Текст]: роман / Н. Ігнатова. – Донецьк: ПП «ЦСО», 2012. – 352 с.


Фонд нашої бібліотеки поповнився романом Нати Ігнатової «Миттєвості буття», який не залишив мене байдужою, хоча розрахований більше на молодь. Книга повернула мене у безтурботну юність, спонукала ще раз пригадати і перше кохання, і друзів, і перші кроки у дорослий світ.

Герої її нової книги різні. Їх можна любити, наслідувати, ними можна захоплюватися, їх можна критикувати – кожен із них зі своїми надіями, переконаннями та прагненнями. Але, повторюю, залишатися байдужими до них – неможливо. Цих молодих людей поєднує особливе сприйняття світу через призму добра та справедливості. Адже недаремно друзі захоплено, а недруги здивовано вигукують при зустрічі з ними: «От диваки!» Але без них світ був би надто одноманітним, буденним. Мене дуже вразила любов Кіри до Павла. Доповнюють роман, як на мене, і вірші Едуарда Асадова.


Я можу на тебе дуже чекати,

Довго і вірно,

І ночами можу не спати

Рік і два, і все життя, напевно,

Нехай папірці календаря

Облетять, мов листя в саду,

Тільки знати б, що все не дарма,

Що тобі це справді потрібно!

 

Цими віршами захоплюється дівчина в шістнадцять років.

Книга висвітлює проблеми сучасної молоді: дружба, кохання, надії, перша інтимна близькість, сподівання, справжні почуття, ставлення дорослих до проблем молоді. Авторка роману дуже влучно висловлює думку: «Життя кожному дає шанс. Головне – скористатися ним! Уперед! До нових вершин, слави, успіху, багатства!»

Роман буде цікавим не тільки для молоді, але й для їхніх батьків. Він допоможе краще зрозуміти своїх дітей і любити їх такими, якими вони є.


Тетяна Мищенко завідувачка патентно-технічного відділу ДОУНБ
06.09.2018