Гербіш, Надійка. Теплі історії до кави

Титульне фото Гербіш, Надійка. Теплі історії до кави

Гербіш, Надійка. Теплі історії до кави [Текст] / Н. Гербіш. – К.: Брайт Стар Паблішинг, 2018. – 162 с. – (Теплі історії).


Найважливіше – не розучитися усміхатися 

людям і дивитися на них із любов’ю.


У цій книжці зібрані історії про почуття та настрої, сумніви й рішення, далеку дорогу і затишний дім, чужі міста й близьких людей, солодкий шоколад і терпкувато-гірку каву.

Абсолютно чарівна колекція коротеньких душевних замальовок із ароматом кави, в яких присутні любов, радість та щасливі миті життя. Герої – прості жителі звичайних містечок, щирі й справжні, які пестять пухнастих котів, печуть пиріжки, приймають гостей та й просто пригощають горнятком кави за оповідками…

Надійка Гербіш зачаровує сонячними, життєрадісними та щирими замальовками. Це милий і світлий збірник про "те, що робить нас щасливими". «Теплі історії до кави» створені для неквапливого читання. Хоч зранку, хоч увечері, але обов’язково з філіжанкою запашного напою. В багатьох оповіданнях я впізнавала себе, власні мрії та роздуми, історію життя. Твори зачіпають струни серця і не відпускають! Читаючи їх, відчуваєш, що на душі стає приємніше й веселіше, починаєш вірити, що все буде гаразд.


Оксана Ясько, завідувачка сектору науково-дослідної роботи ДОУНБ

23.07.2020