Грін, Джон. Провина зірок

Титульне фото Грін, Джон. Провина зірок

Грін, Джон. Провина зірок: роман / Дж. Грін; пер. з англ. Віри Назаренко. – К.: Видавнича група КМ-БУКС, 2016. – 288 с.


Що цікавого чекає шістнадцятирічну Гейзел Грейс на не надто веселих зібраннях групи підтримки для хворих на рак дітей? Та виявляється, саме там можна зустріти кохання свого життя – кумедного і винахідливого Огастаса Вотерса, який, наче справжній джин, здатен виконати твоє найзаповітніше бажання…

Ця пронизлива історія кохання двох підлітків, невиліковно хворих, які не знають, що чекає їх завтра, не мають майбутнього. Вони змушенні щодня здійснювати подвиг, щоб жити, дихати, любити. Звичайні молоді люди, які бувають різними, вразливими, ревнивими. Вони не можуть зірвати на комусь весь свій біль від того, що життя виявилось занадто жорстоким до них. Винних немає. Хіба що тільки зірки?

Роман про життя, смерть і справжнє кохання завойовує серце читача з перших рядків. Ти вже не в змозі зупинитися, адже цікавість і очікування не полишають тебе, а навпаки, з кожною сторінкою стають ще сильнішими. Так кортить дізнатися, чи здійсняться мрії Гейзел і Огастаса? Чи здатне їхнє кохання подарувати їм надію на нове щасливе життя? Які найзаповітніші бажання подарує їм їхнє почуття? Та і взагалі, чи зможуть вони не зважаючи ні на хворобу, ні на смерть пройти разом цей складний шлях… довжиною у вічність! Але, як довго зможе тривати саме їхня вічність?!


Яна Туровець, бібліотекарка 1-ї категорії відділу наукової організації та методики бібліотечної роботи ДОУНБ

04.05.2017