Гладуэлл, Малкольм. Гении и аутсайдеры

Титульне фото Гладуэлл, Малкольм. Гении и аутсайдеры

Гладуэлл, Малкольм. Гении и аутсайдеры: Почему одним все, а другим ничего?. – М.: Альпина Бизнес Букс, 2009. – 256 с.


Малкольм Гладуелл – канадський журналіст, автор популярних книг "Переломний момент", "Осяяння", "Генії й аутсайдери" і "Що бачив собака".

Чому одним все, а іншим нічого?

«Генії і аутсайдери» – це не допомога, як стати успішним, а захоплююча подорож у світ законів життя. Ця книга про людей, які чинять неординарно, чиї поведінка та досягнення виходять за межі звичного, особливих людей, про поняття працьовитості, успіху.

Чи існує талант? Так. Але, якщо хочете чогось навчитися, чогось досягти, крім таланту, необхідні тренування, бажання і сприятливі можливості. Вчені навіть вивели чарівне число, що веде до майстерності: 10 000 годин.

Книга починається з дослідження хокеїстів і відповідає на безліч питань – чому видатні спортсмени, як правило, народжуються в січні, лютому, березні й практично ніколи в жовтні? Чому Китай славиться рисовими полями та успішними математиками? Чому кришки люків круглі? Чи правда, що мати дуже високий IQ недостатньо для того, щоб стати видатним? «Гении и аутсайдеры: Почему одним все, а другим ничего?» дає відповіді на одні запитання, і змушує задуматися над іншими.

Неймовірне видання, варто прочитати кожному. Рекомендую тим, хто думає, що для досягнення успіху в житті потрібні лише зв'язки та гроші. Вони дуже помиляються. Прочитавши цю книгу, наші звичні уявлення про геніальність і тріумф зміняться.

«… интеллект и успех нисколько не взаимосвязаны»


Валентина Гайдаш, бібліотекарка відділу абонементу ДОУНБ

04.07.2019