Френсіс, Мішель. Дівчина мого сина

Титульне фото Френсіс, Мішель. Дівчина мого сина

Френсіс, Мішель. Дівчина мого сина: роман / М. Френсіс; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Харків: Клуб сімейного дозвілля, 2017. – 381 с.


Стосунки в будь-якій сім’ї складно вважати ідеальними, адже ніхто не знає, що таке «ідеальна сім’я». У художній літературі ця тема завжди лишається актуальною. Дебютний роман англійської письменниці Мішель Френсіс – захопливий психологічний трилер «Дівчина мого сина» про напружені стосунки між майбутніми свекрухою та невісткою.

Кожна сторінка цієї книги про родину, кожна подія присвячена питанню взаємин між членами сім’ї, а кожен розділ – це історія справжньої дуелі між Королевою-матір’ю та сучасною Попелюшкою. На перший погляд, це життєва історія про амбітну, розумну, красиву дівчину, яка прагне вдало вийти заміж за хлопця із заможної родини. Це розповідь про успішну, багату та цілеспрямовану жінку, яка мріє про щастя свого єдиного сина. Це приклад того, що залюблений долею та мамою юнак не здатний проявити характер і дипломатію, щоб примирити головних жінок у його житті.

Але для мене це глибока та трагічна історія про самотність біля рідного чоловіка, про материнську інтуїцію, крихке сімейне щастя, випробування жіночої долі на міцність, витончену помсту та вічну проблему батьків і дітей.


Оксана Шевченко, заступниця директора з внутрішньо-бібліотечної роботи ДОУНБ

05.03.2020