Фітцек, Себастіан. Пасажир № 23

Титульне фото: Фітцек, Себастіан. Пасажир № 23

Фітцек, Себастіан. Пасажир № 23 / Себастіан Фітцек; пер. з нім. А. Куйбіда. – Харків: Віват, 2019. – 352 с. – (Художня література).


«Починаючи з 2000 років у всьому світі щонайменше 200 пасажирів та членів судових команд круїзних теплоходів та паромів опинилися за бортом судна»

«Spurenlos verschwunden» («Tagesspiegel» 25.08.2013).

Книга німецького автора Себастіана Фітцека змушує поринути не тільки в детективний сюжет, але й замислитися над психологією батьківства, а ще задуматися над непростим, сповненим загадок і таємниць, світом круїзних лайнерів.

Поліцейський агент Мартін Шварц за лічені дні опиняється в центрі бурхливих подій: від поліцейської операції під прикриттям у Берліні – раптово серед пасажирів круїзного лайнеру. Загадка п’ятирічної давнини тісно переплелася з подією сьогодення, трагедія власної сім’ї та несподівана розгадка.

А крім цього, таємниці та інтриги світу круїзних турів, специфіки життя на лайнері – такій собі державі з власними законами і правилами. Можливість зазирнути на зворотній бік яскравого туристичного життя.

Сюжетних ліній вистачило б на три романи, вони і тісно переплітаються, і йдуть окремо, викликаючи багато питань та змушують замислитися над нескінченною людською жорстокістю та збоченістю.


Юлія Зюлева, вчений секретар КЗК «ДОУНБ».

19.08.2021