Кови, Стивен Р. Семь навыков высокоэффективных людей

Титульне фото Кови, Стивен Р. Семь навыков высокоэффективных людей

Кови, Стивен Р. Семь навыков высокоэффективных людей [Текст] : мощные инструменты развития личности / С. Р. Кови. – 3-е изд. – М. : Альпина Бизнес Букс, 2008. – 374 с. – Пер. с англ.


 Один из самых важных уроков, которые я получил в своей жизни, звучит так: если вы хотите достичь высочайших целей и добиться выполнения самых сложных задач, сформулируйте принцип, или естественный закон, определяющий результаты, к которым вы стремитесь, и следуйте ему.

Стивен Кови


У житті кожної людини настає час, коли вона починає оцінювати свій пройдений життєвий шлях і замислюється над майбутнім, над своїми силами та можливостями, які можна використати, щоб отримати бажаний результат. Хтось каже, що зарано, а дехто, що запізно, та цей час настав у моєму житті. І як людина з вищою освітою, бібліотекарка, відповідь на свої питання я почала шукати в книгах.

Багато гарних відгуків я чула від впливових людей про книги Стівена Річардза Кові – американського освітянина, письменника, підприємця та мотиваційного спікера. Найвідомішою його книгою є «7 звичок надзвичайно ефективних людей». Саме про неї йтиме мова.

По-перше, ця книга універсальна. Вона викладає системний підхід до визначення життєвої мети. Причому, у різних варіантах і стосовно конкретних людей. По-друге, з’являються ідеї, як досягти певного результату. По-третє, і найголовніше, ти починаєш відчувати, що змінюєшся. Ці зміни стосуються не іміджу, а внутрішніх упереджень, пріоритетів і ставлення до свого життя.

Та читач має розуміти, що книга «7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стівена Кові не чарівна паличка, вона не дає негайного результату. Це лише старт, перший і вірний крок до самоутвердження. Саме з цієї книги треба починати. Але, я радила б її прочитати кожному, та не один раз. Вона, як дорожня карта. Коли ви плануєте вирушати у подорож, зазирніть у книгу, щоб не зійти з вірного шляху.


Катерина Сохромова, завідувачка сектору соціокультурних проєктів і зовнішніх зв'язків ДОУНБ

07.09.2017