Купер, Гвен. История одной кошки

Титульне фото Купер, Гвен. История одной кошки

Купер, Гвен. История одной кошки [Текст] : роман / Г. Купер ; пер. И. Паненко.  Харьков ; Белгород : КК Клуб семейного досуга, 2014.  384 с.

Це – зворушлива історія про людські стосунки, про кохання, музику і, звичайно ж, про пухнасту красуню-кішку Пруденс. Це – історія кішки, яку, після смерті власниці, взяла до себе її дочка. Це – історія матері, яка все своє життя присвятила дочці, залишивши свої мрії. Це – історія дочки, яка не може розібратися в своїх стосунках із рідними людьми. Це – історія, яка змушує замислитися про життя в цілому, про ставлення до своїх рідних і близьких.

Зеленоока Пруденс – все, що залишилося у Лаури від матері... Сімейне життя не складається, і мамина вихованка стає для дівчини втіленням любові й надії. А коли з нею трапляється біда, Лаура та її чоловік кидають усе, щоб врятувати кицю... і рятують своє кохання.

Любов та ніжність, яку нескінченно дарувала оточуючим кішка, змусила героїв переглянути ставлення до життя, по-новому подивитись на спілкування, зробити переоцінку цінностей.

Частина книги написана від імені кішки Пруденс, яка ділиться своїми переживаннями, думками та спостереженнями. Книга написана легко і з гумором, буде цікава всім любителям цих чудових тварин!


Оксана Ясько, завідувачка сектору науково-дослідної роботи ДОУНБ

20.11.2016