Кларк, Мэри Хиггинс. Плач в ночи

Титульне фото Кларк, Мэри Хиггинс. Плач в ночи

Кларк, Мэри Хиггинс. Плач в ночи [Текст] / М.Х. Кларк; пер. с англ. С. Дьяконова. – М.: Эксмо; СПб.: Домино, 2011. – 396 с. – (# 1 New York Times - Bestselling Author).


Любовь  это доверие... 

любовь и доверие идут рука об руку...


Дженні Мак Партланд – скромна співробітниця художньої галереї, розлучена і сама виховує двох маленьких дівчаток. Часто на різні потреби їй не вистачає грошей, вона ледве зводить кінці з кінцями. Організовуючи чергову виставку, Дженні знайомиться з молодим талановитим художником Еріхом Крюгером. Він запрошує її на обід і починає дуже красиво до неї залицятися. Не забуває і про дівчаток – щиро піклується про них, купує дорогі подарунки. Роман героїв розвивається бурхливо й стрімко: майже одразу вони вирішують одружитися, і Еріх починає клопотатися про удочеріння дівчаток. Героїня з дітьми поселяється на відокремленій фермі чоловіка, що нагадує скоріше розкішний маєток, ніж звичне ранчо. Здавалося б – життя вдалося, але незважаючи на те, що Еріх оточує їх любов'ю й турботою, Дженні не покидає відчуття, що вона – лише гостя в цьому старовинному будинку, в якому царює атмосфера незрозумілих загадок і нез'ясовних недомовленостей. Незрозумілий культ давно померлої матері Еріха, на яку Дженні схожа, як дві краплі води...

Цікавий психологічний трилер розкриває сімейні проблеми й таємниці минулого, навіває похмуру атмосферу і дещо лякає. Інтрига тримає читача в напрузі до останньої сторінки.

Рекомендую до прочитання всім любителям детективів і трилерів.

У 1992 році роман було екранізовано.


Оксана Ясько, завідувачка сектору науково-дослідної роботи ДОУНБ

30.05.2019