Браун, Ден. Янголи і демони

Титульне фото Браун, Ден. Янголи і демони

Браун, Ден. Янголи і демони [Текст] / Д. Браун; пер. Г.Б. Косов. − Москва: АСТ, 2006. − 606 с. 


«Всі дороги ведуть до Риму» − каже одна з відомих приказок і сприймається образно, як один підсумок при різних рішеннях якої-небудь задачі. Але до Риму мене привела не головоломка, а другий роман американського письменника Дена Брауна «Янголи і Демони».

Давнє непорозуміння церкви та науки, що триває з часів середньовіччя, у романі розгортає запекле розслідування та відкриває існування давнього таємничого ордену ілюмінатів, що повернулись для помсти. Але хто може повірити в існування ордену, як не всесвітньо відомий фахівець з релігійної символіки Роберт Ленґдон? Його викликають до Швейцарії на розслідування таємничого символу, випаленого на грудях по-звірячому вбитого фізика. Збентеження зростає, коли стає відомо, що вбитий науковець є винахідником антиматерії, яку викрали та заклали у Ватикані.

На розгадку у професора та доньки вбитого є лише одна доба, а тим часом ілюмінати хочуть завадити конклаву та знищують претендентів на Святий престол. Чи встигне Роберт Ленґдон та Вітторія Ветра знайти сховище ілюмінатів, врятувати країну-анклав та чи дійсно таємничий орден готовий на все заради помсти?


Альона Логвінова, бібліотекарка II-ї категорії відділу читальних залів ДОУНБ
30.08.2018