Боуэн, Джеймс. Уличный кот по имени Боб

Титульне фото Боуэн, Джеймс. Уличный кот по имени Боб

Боуэн, Джеймс. Уличный кот по имени Боб [Текст]: как человек и кот обрели надежду на улицах Лондона / Дж. Боуэн; пер. с англ. Е.И. Колябина. – М.: РИПОЛ Классик, 2013. – 377 с.


Неймовірна історія зустрічі, дружби, любові та самопожертви розкрита на сторінках автобіографічного роману Джеймса Боуена «Рудий кіт на ім’я Боб». Захоплива історія – кіт знайшов собі людину, яка стала добрим другом і спорідненою душею на все життя.

Події сталися років із десять тому. Джеймс знайшов у під’їзді свого будинку покинутого кота, який до того ж був поранений. Він, вуличний музикант Лондона, підібрав тварину, вилікував і надав їй притулок. Але герой навіть не здогадувався, що саме Боб стане його рятівником. Коли ці двоє зустрілися, Джеймс був не лише музикантом, а й наркоманом, який тільки почав своє лікування. І саме турбота про інше живе створіння протверезила і надала сенс жити далі.

Їхню історію знає чи не кожен лондонець. Дует «Боб-Джейм» (і ніяк інакше) кожен день приходив на Ковент-Гарден, аби розважити перехожих і заробити собі на життя. Невдовзі їх почали впізнавати не лише мешканці Лондона, а й туристи, завдяки тим роликам на YouTube, що викладали перехожі. Вони здобули всесвітню славу.

Книга неймовірна, переконлива, зворушлива, а після її прочитання в душі зароджується надія на краще майбутнє.


Єлизавета Сибірьова, бібліотекарка ІІ-ї категорії патентно-технічного відділу ДОУНБ
31.01.2019