Ахерн, Сесилия. Р.S. Я люблю тебя

Титульне фото Ахерн, Сесилия. Р.S. Я люблю тебя

Ахерн, Сесилия. Р.S. Я люблю тебя [Текст] : роман / С. Ахерн.  М.: Иностранка, 2008.  496 с.


Сенсаційний дебютний роман «Р.S. Я люблю тебе» журналістки з Ірландії Сесилії Ахерн заінтригував мене з перших сторінок і змусив задуматися, що таке любов, життя, радість і втрата коханої людини та про сенс життя взагалі.

Головна героїня роману Холлі дуже кохала свого чоловіка Джеррі. Вони могли б жити довго і щасливо, але смерть занадто рано розлучила їх. Джеррі пішов і не повернеться ніколи... Все, що залишилося від нього, – це безліч спогадів і риси його обличчя. Вони були кращими друзями, коханцями, спорідненими душами. Читаючи ці рядки, я відчувала весь біль непоправної втрати коханої людини. Авторка майстерно передала весь трагізм горя. І навіть підтримка вірних друзів не допомогли б Холлі пережити біль втрати, якби не листи Джеррі. Він залишив їх, щоб, коли його не стане, вона розкривала по одному його посланню щомісяця. І я разом із героїнею місяць за місяцем відкривала ці листи і виконувала всі побажання та рекомендації її померлого чоловіка. Його листи з незмінним «P.S. I love you» сходинка за сходинкою ведуть героїню від відчаю до надії. Але у Холлі є тільки рік, щоб відпустити коханого... Вона з цим впоралася, бо була жінкою з мільйоном щасливих спогадів, яка зазнала щастя справжнього кохання. Вона слідуватиме останній пораді свого чоловіка. Що б не очікувало її попереду, вона знає, що коли-небудь відкриє своє серце для нової любові.

З прочитаного я зробила для себе висновок, що справжнє кохання ніколи не вмирає і нікуди не йде! Кохайте і будьте коханими тут і зараз!

Книгу я рекомендувала б для молоді. Гадаю, поради, які ненав'язливо даються в книзі, будуть корисні на початку любовних стосунків між чоловіком і жінкою.


Тетяна Міщенко, завідувачка патентно-технічного відділу ДОУНБ
12.10.2017