Павло Загребельний

Титульне фото Павло Загребельний Володар цілого ряду премій, ордену Героя України за внесок у розвиток культури і мистецтва, лауреат премії ім. Тараса Шевченка, володар почесної грамоти Кабінету Міністрів України. В нього найбільший доробок серед колег-сучасників – 20 романів за 40 років. Павло Загребельний в «Пунктирі».


«А що таке старість? Може, її й немає зовсім, а є тільки зношеність душі. В одних душі зношені вже замолоду, в інших – незаймані до високих літ.»

«Військо можна перемогти - жінку ніколи.»

«Дивно влаштована людина: з неймовірною жадібністю гребе вона до себе все на світі, безмірно страждає, коли їй чогось не дістається, але ще більше мучиться, коли не може в той чи інший спосіб позбутися здобутого. Розтринькати гроші, перепаскудити наїдки й напитки, похвалитися таємницями, змарнувати все своє життя.»

«Життя має ціну лиш доти, поки воно доцільне.»

«Життя складається з обіцянок і погроз.»

«Жінка створена для поглядів і доторків.»

«Кожне маленьке місто має право на свою велику людину.»

«У літописців є найстрашніша зброя — замовчування.»

«Легенди бувають правдивіші за історію.»

«Людина з владою у руках відрізняється від звичайної так само, як збройний від беззбройного.»

«Людина вмирає, а дім, зроблений нею, стоїть, і пісня, складена нею, співається тисячу літ, і казка живе спервовіку, витвори думки й уяви триваліші за саму людину. І правда про людину так само існує довше, ніж сама людина.»


Загребельний, Михайло Павлович. Павло Загребельний [Текст] / М. Загребельний. - Харків : Фоліо, 2013. - 121 с. - (Знамениті українці).

Сторінки історії . Павло Загребельний [Текст] / Автори-упряд.: І.С. Попова, Н.П. Олійник, А.І. Рудинська ; Автори-упряд.: І.С. Попова, Н.П. Олійник, А.І. Рудинська. - Дніпропетровськ : Пороги, 2005. - 196 с.

01.10.2019