Мерлін Монро

Титульне фото Пунктир. Еріх Марія РемаркМинуло близько півстоліття з моменту загадкової смерті американської мрії усіх чоловіків та найлютішої конкурентки усіх жінок, але інтерес до цієї особи не вщухає й нині. Найвідоміша блондинка світу Мерлін Монро – головна героїня «Пунктиру».

Норма Джин Бейкер була старанною робітницею авіазаводу коли армійський фотограф Девід Коновер зробив серію знімків про те, які прекрасні жінки працюють на користь армії. Після цього вона пішла працювати фотомоделлю, і через деякий час світ побачив акторку та співачку Мерлін Монро.


«Важко бути секс-символом, коли ти втомлена, хвора і самотня.»

«Вчіться бути хорошим другом, вчіться поважати своїх друзів. Завжди пам'ятайте, що друзі допоможуть вам в скрутну хвилину швидше, ніж сім'я. Не забувайте, що вони будуть дбати про вас, не дивлячись ні на що».

«Дайте жінці пару хороших туфель, і вона підкорить світ!»

«Дивлячись в нічне небо, я думала, що, напевно, тисячі дівчат так само, як я, сидять на самоті і мріють стати кінозірками. Але мене це не турбувало. Моя мрія не могла зрівнятися ні з чиєю іншою».

«З чоловіком має бути добре, погано жити я і сама зможу.»

«Завжди вір у себе, тому що якщо ти не повіриш, то хто інший повірить?»

«Запізнитися - значить переконатися, що тебе чекають. Саме тебе і нікого іншого. Знати, що ти незамінна».

«Кар'єра - це прекрасно, але вона не зможе зігріти вас в холодну ніч».

«Кожна дівчина ніколи не повинна забувати, що їй не потрібні ті, кому не потрібна вона.»

«Кожен є зіркою і заслуговує право на сяйво.»

«Коли я була маленькою, ніхто не говорив мені, що я красива. Всім маленьким дівчаткам потрібно говорити, що вони красуні, навіть якщо це не так».

Титульне фото Пунктир. Еріх Марія Ремарк«Краса і жіночність не мають віку, ці якості не можна створити. Жіночі чари не можна виробляти промисловим способом, як би кому цього не хотілося. Істинну красу породжує жіночність. Жіноча привабливість тільки тоді і сильна, коли вона природна і стихійна».

«Любов і робота - єдині стоять речі в житті. Робота - це своєрідна форма любові.»

«Недосконалість - це красиво, безумство - це геніальність, і краще бути нестерпно смішним, ніж нестерпно нудним.»

«Немає жінок, які не люблять духи, є жінки, які знайшли свій запах».

«Ніколи не повертайся до того, від чого вирішила піти. Як би сильно тебе не просили, і як би тобі не хотілося самій. Підкоривши одну гору, починай штурмувати іншу.»

«Перш за все, я намагаюсь довести собі, що я особистість. Потім, можливо, зможу переконати себе, що я актриса.»

«Тільки той, що одного разу ви зазнали невдачі, ще не означає, що ви будете терпіти невдачу в усьому».

«У нас, жінок, є тільки два зброї ... Туш для вій і сльози, але ми не можемо використовувати обидва одночасно».

«Часто буває цілком достатньо просто бути з кимось. Не обов'язково торкатися один до одного, говорити про щось. Досить просто відчувати зв'язок між вами двома, відчувати, що ти не самотній ».

«Чесно кажучи, мені не потрібен той, хто бачить в мені тільки хороше, мені потрібен той, хто бачить в мені і погане, але при цьому все ще хоче бути зі мною».

«Чоловіки думають, що дівчата подібні книгам - якщо обкладинка не приваблює, то і читати не варто».

«Що хорошого в тому, щоб бути Мерлін Монро? Чому я не можу бути просто звичайною жінкою? Жінкою, яка може мати сім'ю ... Я хотіла б мати лише одну дитину. Мою власну ».

«Я думаю, що на все є свої причини. Люди змінюють, і ви вчитеся не ображатися на них. Навколо так багато неправильних речей, що ви починаєте цінувати, коли зустрічаєте серед них правильні. Ви вірите, коли вас обманюють, але, врешті-решт, вчитеся не вірити нікому, крім себе».

«Я егоїстична, нетерпляча і невпевнена в собі. Я роблю помилки, можу вийти з себе і часом зі мною важко впоратися. Але якщо ви не можете спілкуватися зі мною, коли я в поганому настрої, то чи не заслуговуєте мого суспільства і в хорошому».

«Я завжди відчувала, що мене не існує; єдина можливість бути для мене - це, напевно, бути кимось іншим. Тому я і захотіла стати акторкою. »

«Я згодна жити в світі, яким правлять чоловіки, до тих пір, поки можу бути в цьому світі жінкою».


Тараборелли, Рэнди. Мэрилин Монро. Тайная жизнь самой известной женщины в мире [Текст] / Р. Тараборелли ; Пер. с англ. А. Степановой. - М. : Эксмо, 2010. - 544 с. - (VIP персоны).

Бадрак, Валентин. Стратегии гениальных женщин [Аудиокнига] / В. Бадрак. - К. : Сідіком Україна, 2008. - эл. опт. диск (DVD-ROM); МР3-360.

22.11.2019