Дара Корній. «Українська Стефані Майєр»

Титульне фото: Дара Корній. «Українська Стефані Майєр»Сучасна українська письменниця, що працює в жанрі «фентезі» та пише про головне дуже простими словами.
Спочатку Дара Корній працювала для дитячої аудиторії та підлітків, а її твори з`являлись в журналах «Ангелятко» та «Ангеляткова наука». Але любов до фантастики – це ж дорослі мрії про казку, тому з жанром вона визначилась доволі швидко. 
Перший великий твір у жанрі міського фентезі – роман «Гонихмарник», було опубліковано у 2010 році. За нього авторка отримала третю премію всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова». 2010 року в номінації «роман» твір був удостоєний відзнаки «Дебют року» від видання «Друг читача» та став лауреатом премії асамблеї фантастики «ПОРТАЛ-2011» – «Відкриття себе» імені В.І. Савченко. Крім нагород і визнання, Дара Корній отримала і неофіційне «ім`я» «українська Стефані Майєр». Можливо й тому, що головне для неї – вірити в себе та в любов. 

«Бібліотека й ліс – це ті місця, де можна легко заховатися від надміру доскіпливих очей і в'їдливих язиків».

«Людина мусить бути комусь потрібною, щоб жити».

«Куди там стихіям природнім до тих стихій, що нуртують усередині людини».

«Кожен має крила, крила надії, віри, любові. І ті крила в найважчі моменти життя рятують тебе, виносячи на собі, навіть із самого пекла. Тільки мусиш вірити, чекати і вірити, насамперед у себе і в любов».

«Казка завжди закінчується щасливо, тому що оповідач не знає, що після щастя робити з героями?»

«Коли ти маєш у серці щиру віру, то ніяких оберегів не треба, щоб та віра твоя відбулася».

«Коли поруч із тобою хтось, то це не означає, що ти не сам».

«Можна бути натхненним і цікавим, навіть розповідаючи про квантову механіку».

«Не дозволяй нікому обтинати тобі крила...»

«Охо-хо, коли дивитися лише під ноги, так легко перетворитися на крота... Хлопці, не будьте кротами, кротів до неба не пускають...»

«Прощати чужих людей набагато легше ніж рідних».

«Ставайте собою і не озирайтеся на минуле, бо воно вже минуло, а ми з вами є зараз, тут і тепер».

«Ті, кого ми любимо, заслуговують на щастя найбільше. Нехай і не з нами, нехай з кимсь іншим».

«Хто найдужче заслуговує на щастя? Так, ті, кого ми найбільше любимо, лише вони. Навіть коли те щастя вони не можуть розділити з нами».


Корній, Дара. Зворотний бік світла [Текст]: роман / Д. Корній; авт. передм. Г. Пагутяк. - Харків: Клуб сімейного дозвілля, 2012. – 318 с. – ISBN 978-966-14-4004-2 
Львів. Кава. Любов [Текст]: збірка / уклад. і передм. Н. Нікалео. – 3-тє вид. – Харків: Клуб сімейного дозвілля, 2019. – 272 с. – ISBN 978-617-12-0094-4 
Диво на Різдво [Текст]: казки, притчі, оповідання / Т. Белімова [и др.]; уклад. Д. Корній; худож. Я. Фефелова. – Харків: Віват, 2019. – 91 с.: кольор. іл. – (Найкращий подарунок). – ISBN 978-966-942-109-8

19.10.2022