Опис електронного каталогу ДОУНБ

Електронний каталог містить в собі бібліографічні описи книг з усіх галузей знань українською, російською та іноземними мовами, бібліографічні описи книг з питань мистецтва українською та російською мовами, бібліографічні описи нот та грамплатівок, ГОСТи.

База даних по стану на 14 березня 2019 року містить 217 500 записів.

Імідж каталог являє собою електронну модель традиційного "паперового" генерального алфавітного каталогу, побудовану на основі оцифрованих (відсканованих) образів каталожних карток. Відскановані образи каталожних карток розташовуються відповідно до порядку розстановки карток в традиційному генеральному алфавітному каталозі.

База даних по стану на 14 березня 2019 року містить 691 444 записів.

БД періодичних видань містить в собі періодичні видання, окремі номери та бібліографічні описи матеріалів із періодичних видань (журнали та газети) з усіх галузей знань українською та російською мовами.

База даних по стану на 14 березня 2019 року містить 896 510 записів.

БД “Дніпропетровщина” містить в собі періодичні видання, окремі номери та бібліографічні описи матеріалів із періодичних видань (журнали та газети) з усіх галузей знань українською та російською мовами, пов’язанних з сучасним життям та історією Дніпропетровської області та Катеринославської губернії. Електронну базу “Дніпропетровщина” засновано 1 липня 1998 року.

База даних по стану на 14 березня 2019 року містить 364 630 записів.

Зведений каталог періодичних видань бібліотек м. Дніпропетровська на поточний рік містить в собі періодичні видання провідних бібліотек м. Дніпропетровська з усіх галузей знань українською та російською мовами.

База даних по стану на 14 березня 2019 року містить 5 364 записів.

Поповнення баз даних здійснюється щоденно.