Заржицька Еліна

Заржицька Еліна Іванівна


     

 Теплі слова подяки адресуємо нашим постійним партнерам Еліні Іванівні Заржицькій та Ользі Геннадіївні Рєпіній за чудовий дарунок – цікаве,  пізнавальне, яскраве літературно-художнє видання для дітей «Вишиванка для сонечка».


Вишиванка для сонечка: збірка творів сучасних українських авторів для дітей / упор. Заржицька. – Харків: Юнісофт,  2018. – 224 с.: іл. – («Найкращий подарунок»). 


     Еліна Іванівна Заржицька – українська письменниця (уродженка м. Дніпропетровська, нині Дніпро), журналістка, громадська діячка, член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України. Пише українською і російською мовами. Жанри — казки, пригодницькі та історичні повісті для дітей молодшого, шкільного молодшого та шкільного середнього віку.

   Ольга Геннадіївна Рєпіна - українська письменниця (уродженка м. Дніпропетровська, нині Дніпро), психолог, журналіст, літературний та арт-критик, дослідник дитячої літератури.

     Сонечко у вишиванці? Звідки та вишиванка взялася? Хто сонечку її подарував?

    Не дивуйтесь, нічого дивного тут немає! Бо для наших діточок – наших сонечок, цю вишиванку вкривали чарівними візерунками сучасні українські автори. Прикрашали ретельно, з фантазією та любов’ю.

     Свої тексти для збірника надали понад 70 сучасних письменників, які мешкають не тільки на теренах України, а й за кордоном – у США, Македонії, Ізраїлі, Чехії.

      Книга містить три розділи: перший розділ – для дітей 3-4 років; другий – для дітей 4-5 років; третій – для дітей 5-6 років.

     Дружний колектив авторів сподівається, що «Вишиванка для сонечка» сприятиме розвитку інтересу маленьких читачів не тільки до української літератури, а й до найважливіших викликів сьогодення.

      Бажаємо шановним дарувальницям натхнення, ще більше книжкових новинок і щирої вдячності юних читачів!