дарув третьяк

Третьяк Лариса Максимівна


   Теплі слова подяки висловлюємо Ларисі Максимівні Третьяк за поповнення бібліотечного фонду чудовими поетичними дарунками «Дніпряночка» та  «Будьмо щасливими. Будем счастливы».

     Лариса Максимівна Третьяк (дівоче призвище - Коваленко) – уродженка м. Дніпропетровська (нині м. Дніпро), відома поетеса і прозаїк.

     Твори Лариси Максимівни друкуються в періодиці, вона виступає по радіо і телебаченню.

     Літературною творчістю займається з дитячих років.

Лариса Максимівна Третьяк створила понад 200 пісень, співпрацює з багатьма композиторами. Подарувала стройову пісню для Збройних сил України в співдружності з композитором Олегом Мелещуком. В цій же співдружності випустила два диска (7-ми військових пісень), подарувавши їх облвійськовому комісаріату, армійцям АТО та Національній гвардії України.

       В багажі автора – 11 книжок різних жанрів.

    Лариса Максимівна - волонтер, її збірка «Душа України» (2016 р.) була подарована школам, бібліотекам міста і селам. Твори нашої шановної дарувальниці мудрі, щирі, емоційні, націлені на збагачення духовного світу людини.


Третьяк, Лариса. Будьмо щасливими = Будем счастливы : поезія / Л. Третьяк (Дніпрославна). – Дніпро: Домінанта Прінт, 2017. – 18 с.

     В своїй поетичній збірці поетеса змальовує свої думки і почуття про найголовнішу мету життя людини, тобто про щастя. Ця збірка віршів виражає бажання: допомогти людині зорієнтуватись в різних обставинах життя. Пам’ятати, що життя людині дається одне і його треба прожити так, щоб не було соромно і боляче за пусте, безглузде життя. Бо жити треба для добра собі і людям. Книга містить вірші на українській та російській мові.


Третьяк, Лариса. Дніпряночка: поезія, пісні / Л. Третьяк (Дніпрославна). – Дніпро: Домінанта Прінт, 2017. – 30 с.

     В збірці «Дніпряночка» авторка висловлює свої почуття любові до міста, в якому вона народилась, почуття гідності і гордості за своє величезне і величне місто. Це почуття патріотки, яке типове для дніпровців, бажання внести свій внесок в його розквіт та прославити його славних жінок-дніпрянок.

     Щиро бажаємо Ларисі Максимівні натхнення, цікавих зустрічей та нових видань, вдячних читачів та їх щирих почуттів!


                                       Культури нашої основу.
                                Якщо ж забудемо про неї –
Забудем кращі всі ідеї
Бо ще за них діди й батьки
Життя і душу віддали.

 

Не буде й нації, й народа,
Як сіль розтануть гени, врода.
Не буде доброї родини,
Не буде в нас і Батьківщини,
Якщо забудем рідну мову –
Культури нашої основу.


 Лариса Третьяк.

  "НЕ ЗАБУВАЙ ТИ РІДНУ МОВУ "