Видавництво

Видавництво «Середняк Т.К.»Щиро дякуємо за нові книжкові подарунки передані (07.02.2020 р.) в обмінний фонд бібліотеки. Надійшло 90 нових наукових, навчальних, літературно-художніх, дитячих книжок.


У науковому видання


Буряк К.М. Злочини проти професійної діяльності журналістів в Україны: кримінально-правове та криміналогічне дослідження: монографія / За заг.ред. Н.С.Юзікової.- Дніпро:Середняк Т.К.,2018.- 249 с.

розкрите кримінально-правове та кримінологічне дослідження професійної діяльності журналістів в Україні. Досліджено професійну діяльність журналістів як об’єкт кримінально-правової охорони та кримінологічного дослідження.. Надано кримінально-правову характеристику суб’єктивних та об’єктивних ознак складу злочинів проти професійної діяльності журналістів. Складено соціально-психологічний портрет типового потерпілого від злочинів проти професійної діяльності журналістів. Надано пропозиції з удосконалення чинного законодавства  України щодо вчинення злочинів проти професійної діяльності журналістів та сформульовані рекомендації, спрямовані на їхнє запобігання.


До уваги читачів книга – переможець Міжнародного літературного конкурсу романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова 2018»


Ворона В. Відступник:роман.- Дніпро:Середняк Т.К.,2018.- 665 с.

Саме роман «Відступник», над яким автор працював майже 14 років, отримав перше місце в конкурсі. Це перший твір із задуманої автором трилогії «Хоробор».

Письменник довго готувався до написання цього роману, вивчав історичні документи і праці сучасних науковців, можливо саме тому ми віримо кожному його слову, кожному рухові його героїв і подіям роману, хоча з тих часів минуло тисячу років. Але, все ж таки, може не лише наполеглива праця допомогла створити такий потужний твір, а ще й талант його творця?

Захопливі події історичного роману розгортаються в кінці Х століття на сіверській землі. Книга недарма має підзаголовок «Роман-подорож у минуле».

Автор розповідає в цьому творі про давню історію Сіверщини, про наше коріння, слідів котрого ще досить багато в звичаях та обрядах нашого повсякдення, а ще про вимисел і реальність в історичній літературі: де та межа, що їх поділяє?

Це розповідь про те, як людина, котра ще в юні літа покинула свій рід і протинялася чверть століття по чужині, повертається назад охрещеною. Інтрига роману закручується стосовно того, як її прийме рід, як вона зживеться з родом. Ми мало що знаємо не лише про побут, але й про світогляд наших далеких пращурів, про їхнє уявлення, що таке добро і зло, про те, чим вони жили.

Автор присвячує цю книгу усьому коропському родові, всім коропцям: вже померлим, живим та ще ненародженим.


Російськомовна лірико-філософсько-драматична поема


Брусничкин С.Л. Эпитафия:Лирическая поэма.- Днепр: Середняк Т.К.,2018.- 485 с.

з еротичним забарвленням, що включає елементи епічного, містичного, культурного і туристичного дискурсу до уваги широкого загалу читачів.


В монографії


«Польская операция» в Полтавской области в 30 – х годах XX века :монография / Д. Василенко,В. Маслак, Ж. Осикович, С. Сезин.- Днепр: Середняк Т.К.,2017.- 304 с.- (на русск.и польск.яз.)

досліджується проблема проведення «польської операції» НКВС в Україні на прикладі Полтавської області через призму людських доль.В книзі представлено 100 архівних кримінальних справ  щодо етнічних поляків, репресованих під час проведення "польської операції" на Полтавщині

Книга створена на основі справжніх історичних протоколів.Дана книга


Стоянов Л.А.,Стоянова В.Ю. Паразитология рептилий:Учеб.-метод.пособие.- Днепр: Середняк Т.К.,2018.- 192 с.: ил.

орієнтована на практикуючих лікарів і студентів ветеринарних факультетів, які знайдуть у ній легкодоступні і точні джерела інформації про гельмінтози, протозоози, кокцидіози і ектопаразитах рептилій. Описана доступна лабораторна діагностика і практичні схеми лікування. В книзі багато ілюстрацій.


Хрестоматія


Киселева Е.А. Аудирование. Хрестоматия: Учеб.пособ.- Днепр: Середняк Т.К.,2018.- 153 с.

призначена для іноземців, які вивчають російську мову, а також підприємців, які вивчають російську мову, як іноземну.Книга складається з трьох розділів, в які увійшли 22 різножанрових текста усної народної творчості, твори класиків російської літератури сучасних авторів. Усі тексти забезпечені лексико-граматичним коментарем і ілюстраціями. До навчального посібника додається СD - диск з аудіозаписами текстів.


Навчальний посібник


Кузьменко А.О. Збірник тренінгових вправ та задач з англійської мови за професійним спрямуванням (Психологія):навч.посібник / А.О.Кузьменко.- Дніпро:Середняк Т.К.,2018.- 130 с.

стане у нагоді студентам, аспірантам, практичним психологам та викладачам англійської мови за професійним спрямуванням (Психологія). Навчальний посібник підвищить рівень володіння англійською мовою за спеціальністю, допоможе виявити лакуни у знаннях студентів, які потребують особливої уваги та дозволить покращити граматико-перекладацькі та комунікативні навички.

 

Людині доводиться замислюватися про те, що його чекає після закінчення життя. Безсмертя душі дає надію. Вчені б'ються над пошуком еліксиру безсмертя тіла. Ця тема і лягла в основу фантастичного роману


Молчанова И. Незараженные бессмертием:роман.- Днепр:Середняк Т.К.,2017.- 244 с.

Досяжність безсмертя фізичного все ще перебуває в області нереального. Но хто знає, коли люди отримають в розпорядження небезпечний механізм впливу на клітини.

Роман покаже людину, яка отримала цей механізм і те, як він ним розпорядився залежало тільки від любові.У романі


Базя Ю. Наперекір:роман.- Дніпро:Середняк Т.К.,2018.- 303 с.

маленький хлопчина витрачає всі свої сили на пошуки найдорожчої людини матері, яка вночі зникає.

Та чи зустрінуться рідні душі? Чи ніщо не завадить синові знову обійняти свою матір? Чи зможе кожен з них поглянути правді в очі та прийняти її такою, якою вона є насправді? І хто ж врешті-решт поставить крапку в нещастях та бідах Михайла Корнійчука?


Інформаційний довідник


Збірник методичних матеріалів проекту «Всеосвіта»: інформаційний довідник. 3 квартал 2018 р./ Упоряд. Л.А.Литвиненко.- Дніпро: Середняк Т.К., 2018.- 133 с.- (ТОВ «Всеосвіта». Довідкове видання).

є текстовою частиною електронного  Збірника методичних матеріалів проекту «Всеосвіта» (1 видання, III квартал 2018 р.).

У ньому представлені короткі описи (анотації) методичних розробок, статей та інших авторських матеріалів, які педагоги України розмістили в електронному  Збірнику методичних матеріалів проекту «Всеосвіта». До інформаційного довідника обов’язково додається DVD – диск з повними текстами авторських матеріалів, що містяться в електронному Збірнику.


Мета книги


Деревянко А. Совет для всех на пути к своей мечте.- Днепр: Середняк Т.К.,2018.- 90 с.-(Психология).

- надихнути людей і запалити в їх серцях іскру любові до життя, допомогти відшукати свою мету і почати рухатися назустріч її здійснення, розкриваючи свої приховані здібності і таланти для того, щоб сірі будні заповнилися чарами і приємними подіями, які будуть підстерігати нас на кожному розі.

Ця книга допоможе налагодити гармонійний союз зі своїм підсвідомим розумом, що призведе до швидкого і ефективного досягнення поставленої мети, де  мрія придбає форму і стане реальністю.


Твір


Каплин В.В.10 глупейших идей человечества.- Днепр: Середняк Т.К.,2018.- 93 с.- (Философские категории мышления).

не осилити одним «кидком», «кавалерійським наскоком». Однак, тим, хто все ж зможе його здолати, воно принесе велику користь, ніж легке кримінальне чтиво або будь-яка інша «пульпа». Чому? Та тому, що книга дасть відповіді на багато ключові філософські питання, пошук відповіді на які, займає у людей роки, десятиліття, а часом і все життя. Тут же, читач отримує «все і відразу».

Наприклад, багато людей, проживаючи життя, так і не можуть визначити місце і роль тієї чи іншої інформації в житті взагалі, життя конкретної особистості і себе «коханого» зокрема. Особливо це стосується молоді, студентів ВНЗ, коли на них обрушується «інформаційне цунамі», у вигляді лекцій, семінарів, колоквіумів, практичних занять, які несуть не тільки зерна - потрібне і важливе, але і плевела-сумнівні знання. Як відокремити зерна від плевел? Де істина, а де брехня? Де розумність, а де дурість? Де суб'єктивна думка, а де об'єктивні знання? Де знайти метод, знання, форму, алгоритм, який би чітко розмежовував ці категорії? Він тут! У «10 глупейших идей человечества»! Сумніваєтеся? Тоді прочитайте. Вважаємо, що ви не пошкодуєте...


Книжка


Ефремцева Е. Околдована заочно: стихи, рассказы, заметки.- Днипро: Середняк Т.К.,2018.- 103 с.

це не щоденник, не повчальна історія, і вже точно не pоман про чисте кохання.

Біографія переживань, і думки кричущі на папері, це життя і краще, що в ньому траплялося.

Молодість, іскри божевілля, дурні вчинки, ночі без сну, і таке світле почуття любові до всього прийдешнього. Складно конкретними словами охопити викладене тут в книжці.
Для дітей та їх батьків яскраві дитячі книжки:


Небесенко Ю.Зимова казочка.- Дніпро:Середняк Т.К.,2018.- 32 с.
Алиса.Полярная дружба.- Днепр:Середняк Т.К.,2018.- 52 с.

Солошенко Г. Домалюй-но:веселі лічилки.- Днепр:Середняк Т.К.,2018.- 12 с.