Островьска-Люта Олеся

Островська-Люта Олеся 


  

     

     Висловлюємо слова щирої подяки О.Б.Островській-Лютій - Генеральному директору Національного культурно-мистецького комплексу "Мистецький арсенал" за подароване книжкове видання «Сьогодні, що так і не настало: каталог Фестивалю молодих українських художників».

Художників українських молодих фестиваль. 28.09-29.10. = Сьогодні, що так і не настало [Текст] / упор. К.Ю.Ботанова .- К. : ДП  «НКММК «Мистецький арсенал», 2017. – 304 с.

     Фестиваль молодих українських художників без перебільшення можна назвати етапним проектом для Міністерства культури України. Цей проект свідчить про зміни, які відбуваються і в культурній політиці, і в самому міністерстві.

   Засновуючи фестиваль, Мінкультури прагнуло широко представити творчість молодих художників, показати, як суспільні процеси  останніх років уплинули на їхній мистецький досвід, якою мірою мистецтво молодих включене у світовий контекст.

      Генеральний директор НКММК "Мистецький арсенал" Олеся Островська-Люта подякувала за титанічну роботу всіх, хто долучився до цього проекту.

      "Вагомий проект сучасного мистецтва, який спрямований на підтримку молодих художників та об’єднує зусилля трьох ключових гравців – Міністерства культури України, Мистецького арсеналу та Національного художнього музею України, у державному секторі культури – це те, про що так мріялося ще десять років тому. Це крок, який демонструє, що сучасна культура має таку ж вагу, що й історичні зразки. Фактично молодіжне бієнале вказує на розворот культурної політики в Україні", – зазначила вона.

     Автори даного видання сподіваються, що такий досвід буде цінним для інституцій  з інших міст України, які організовуватимуть наступний фестиваль.