Ліра

Видавництво «ЛІРА»
    

Адміністрація і колектив  бібліотеки висловлюють щиру подяку директору видавництва Нечай Оксані Олександрівні за постійну увагу до нашої бібліотеки, за участь в Всеукраїнській акції «Бібліотека українського воїна», за літературу безкоштовно передану (19.11.2019 р.) в обмінний фонд бібліотеки для використання її читачами обласної бібліотеки та бібліотек військових частин.

Щойно з друку у видавництві «ЛІРА» вийшла нова книжка нашого земляка, відомого письменника, талановитого прозаїка, публіциста Михайла Потаповича Нечая.


Нечай Михайло: людина живе любов’ю. Творча спадщина. Інтерв’ю. Рецензії. Спогади. Книга пам’яті до 100-річчя Михайла Потаповича Нечая / Упоряд.Л.Степовичка. - Дніпро:ЛІРА, 2019.- 360 с.

 

Книгу склали ненадруковані за життя твори Михайла Потаповича  – повість «Ранкові роси» та низка новел. Також статті, рецензії та відгуки на твори, інтерв’ю з письменником, спогади про життя і творчість сучасників, членів родини. Розрахована на широке коло шанувальників літератури та науки про літературу.

 

До уваги читачів нове літературно – художнє видання лауреата декількох премій письменниці Марії Едуардівни Вайно


Вайно М. Persona grata:вибрані новели.- Дніпро:ЛІРА, 2018.- 236 с.

 

Книга масштабно представляє різножанровість малої новелістики. Це і новели, і замальовки, і образки,  шкіци. Стилістика авторки виокремлена у сучасному літературному просторі неабияким нервом, образом, мисленням, глибоким психологізмом.

Російсьмовні дорожні нотатки  Ганни Теряник, письменниці, автора книжки


Теряник А.Наши. Путевые заметки.- Днипро: ЛИРА, 2017.- 209 с.

 

присвячуються воїнам «Максу (Кривой Рог)17-я танковая тел. 096… и ещё 99-ти Нашим,чьи истории вошли в эту книгу».


Друге видання монографії


Світленко С. Дмитро Яворницький:вчений та педагог в українському інтелектуальному співтоваристві: моногр./ С.І.Світленко.- 2-ге вид.- Дніпро: ЛІРА, 2017.- 312 с.

 

рекомендовано науковцям, викладачам, аспірантам та студентам вищих навчальних закладів, учителям історії, краєзнавцям та музеєзнавцям, усім любителям української історії та історію рідного краю.


В книгу


Нечай О., Нечай М. Дві повісті / Олександр Нечай, Михайло Нечай.- Д.: ЛІРА,2016.- 344 с. 

ввійшли автобіографічна повість Олександра Нечая «Коли повернулися лелеки…» про дитинство і юність дітлахів повоєнного покоління, народжених після Другої світової війни і друга повість «Гончарний круг», де події розгортаються уже в  1970-х роках ХХ століття.

У ній автор розмірковує над проблемами, які непокоять технічну інтелігенцію, занурюється у світ своїх  героїв, щоб зрозуміти, про, що вони думають, до чого прагнуть, шукаючи своє місце в житті.

Книга


Шафрони Э.Йога с Пропсами. Том 1: Асані стоя: руководство по практике йоги Айенгара со вспомагательными материалами.- Д.: ЛИРА, 2018.- 180 с.

 

це методичне керівництво щодо практичного застосування допоміжних матеріалів - стільців, болстерів, цегли, ременів, мотузок, ковдр, стін і т.п. для глибокого опрацювання в асанах. Автор книги доктор Еял Шіфроні творець відомого бестселера "Йога зі стільцем", старший інструктор міжнародного класу, учень Б.К.С.Айєнгара - засновника всесвітньо відомого методу йоги Айєнгара. Еял викладає і практикує йогу більше 40 років. Багато розробок і рекомендацій не мають аналогів і публікуються вперше.


Запрошуємо усіх любителів читання до ознайомлення з вищезазначеними книжками, що надійшли в бібліотеку.