Лазебник Валентина

Лазебник Валентина Іванівна


   

    

     Слова великої вдячності висловлюємо Валентині Іванівні Лазебник за презентоване до 185-річчя ДОУНБ ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія книжкове видання «СТАЛЬ У СТЕПУ, ПОГЛЯД З УКРАЇНИ: ІСТОРИЧНІ НАРИСИ».


Лазебник, Валентина Іванівна. СТАЛЬ У СТЕПУ, ПОГЛЯД З УКРАЇНИ: історичні нариси / В.І. Лазебник. - Дніпро: АРТ-ПРЕС, 2017. – 240 с. – українською та французькою мовами.


   Валентина Іванівна Лазебник - завідуюча відділом наукових досліджень та експозиції історії України ХІV – поч. ХХ ст. Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І.Яворницького.

     Книгу «СТАЛЬ У СТЕПУ,ПОГЛЯД З УКРАЇНИ: ІСТОРИЧНІ НАРИСИ» сміливо можна віднести до серії «Україна. Повернення своєї історії», історії, яка відкриває приховану за радянських часів сторінку — діяльність іноземних промислових інвестицій та підприємництва, зокрема бельгійського, в Україні наприкінці ХІХ й на початку ХХ ст. Саме Бельгія була головним інвестором України, її діяльність зосереджувалась в Криворізько-Донецько-Придніпровському регіоні.

    На читача чекають сторінки з доказовою базою та відкриттями, що здійснені в результаті дослідження – це достовірний, конкретно-історичний та статистичний матеріал щодо дій, результатів та наслідків діяльності бельгійських інвесторів та підприємців в регіоні.

   Сподіваємося, що книга дозволить скоригувати та розширити усталені погляди на історію економічного розвитку України та надасть певний поштовх подальшим студіям із цієї тематики як в Україні, так і в Бельгії.

    Щиро бажаємо Валентині Іванівні успіхів у роботі та сподіваємось на подальші партнерські стосунки!