Ларченко Марина Олександрівна

Ларченко Марина Олександрівна
     Адміністрація та колектив бібліотеки щиро дякують Марині Олександрівні Ларченко за подаровану бібліотеці монографію «Кримінологічне моделювання та прогнозування злочинної поведінки».


Ларченко, Марина Олександрівна, Кримінологічне моделювання та прогнозування злочинної поведінки:  монографія / М.О. Ларченко. - Ніжин: НДУ ім. М.Гоголя, 2019. – 357 с.

    Марина Олександрівна – кандидат юридичних наук, доцент, кафедри політології, права та філософії Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя.

     У монографії автором викладено власне бачення проблем кримінологічного моделювання та прогнозування злочинної поведінки. Зокрема: надана дослідницька оцінка кримінологічному моделюванню як методу пізнання в наукових дослідженнях; проаналізовано кількісний підхід до об’єктів кримінологічного пізнання; ґрунтовно розглянуто вчення про злочинну поведінку та фактори, що її обумовлюють; проведено логіко-історичний аналіз злочинності; запропоновано власні методи визначення ймовірності рецидиву; визначення тенденцій латентності, злочинної активності в регіонах за допомогою логіко математичних методів редукції даних; наведено теоретичні засади кримінологічного прогнозування злочинності та індивідуального прогнозування злочинної поведінки за допомогою методів дискримінантного аналізу та нейронних мереж; проаналізовано основні напрямки застосування результатів кримінологічного моделювання та прогнозування злочинної поведінки в практиці запобігання злочинності.

     Книга «Кримінологічне моделювання та прогнозування злочинної поведінки» обов’язково стане у нагоді всім, кого цікавлять питання, розглянуті та детально поданні автором.

     Бажаємо Марині Олександрівні нових видань і сподіваємось на подальшу співпрацю!