Кузьо Тарас

Кузьо ТарасАдміністрація бібліотеки висловлює слова щирої подяки Тарасу Кузьо за подаровану нашій бібліотеці книгу «Война Путина против Украины. Революция, национализм и криминалитет».


Кузьо, Тарас. Война Путина против Украины. Революция, национализм и криминалитет / Т. Кузьо; пер. Д. Литошенко. - К.: ДУХ І ЛІТЕРА, 2018. – 600 с.

 

    Тарас Кузьо - британський і канадський політолог українського походження. Навчався в Сассекському (бакалавр з економіки), Лондонському (магістр радянських і східноєвропейських студій) та в Бірмінгемському (PhD з політології) університетах. Проходив постдокторантуру в Єльському університеті. Після цього працював в Українській пресової агенції в Великобританії. Науковий співробітник Центру трансатлантичних відносин (ЦТВ), Школи фундаментальних міжнародних досліджень (ШФМД) при університеті Джонса Хопкінса. Старший науковий співробітник кафедри українознавства університету в Торонто.

     Ця книга є ґрунтовним дослідженням причин та витоків російської агресії проти незалежної України, історії формування специфічного імперського ставлення російських еліт до України та українців, російсько-українських відносин після розпаду СРСР, а також російської гібридної війни проти України. Публікація є підсумком трирічного дослідницького проекту: у 2013-2016 роках автор 15 разів відвідував міста і села на півдні та сході України, зокрема у зоні бойових дій, де записав близько 300 інтерв'ю. В основу книги покладено результати цього польового дослідження, його обговорення з українськими та західними експертами.

      Маємо надію на подальше партнерство з автором та чекатимемо нових книжкових видань.