Козловська Ольга

Козловська Ольга Дмитрівна


  

      Адресуємо слова подяки Козловській Ользі за подароване бібліотеці науково-публіцистичне видання «Розслідування підробки історії Русі. Правда проти Кривди».

Козловська, Ольга. Розслідування підробки історії Русі. Правда проти Кривди / О. Козловська. – К.: ФОП Стебеляк О.М., 2018. – 224 с.  

     Ольга Дмитрівна Козловська – незалежний дослідник історії, у тому числі історії релігії та мистецтва.

    З цією незвичною і захоплюючою книгою читач порине у історичну мозаїку, до складу якої входять різні факти і зауваження: про походження Десяти Заповідей, про Веди і Мега-Бхарату, про історію Землі і прадавні цивілізації, про наш прадавній календар і його дивовижні властивості, про походження скіфів і про змієногу богиню, про товщину культурних шарів, про давність української мови, про етимологію і розповсюдження слова «каган», про одомашнення коней і корів і розповсюдження трипільської поховальної урни, про зображення дерева зі змієм уздовж Великого шовкового шляху, про Нагарджу-ну і біблійну символіку, про історію пам'ятника Хрещенню киян у річці Хрещатик, про Хрещатий курган і сусідній курган Варрави, про ікону Божої матері на Ближніх печерах із явленням її у неопалимій купини, про брахманів-рахманів і про походження євреїв, про розповсюдження арабської мови в Московїї, про виготовлення шовку в давнину в Київській області, яка місцевість називалась «Китай» в давнину, про часи Потопу з Дніпром-окіяном. Острів Самватос, про хронологію Фоменка до того, як він збожеволів і після того, про тіла розміром 3 і 5 метрів в печерах Лаври і Михайлівського Златоверхого та в печерах Індії і Тибету, про прадавні цивілізації і їхній реальний спадок, та інше.

     Бажаємо шановній пані Ользі нових цікавих видань та сподіваємось на подальше партнерство!