Косенко

Косенко Валерій Михайлович

    

Адміністрація та колектив бібліотеки дякують Валерію Михайловичу Косенко за подароване книжкове видання «Ідеями ми попереду планети всієї».


Косенко, Валерій Михайлович.  Ідеями ми попереду планети всієї / В. М. Косенко. - Вінниця: ТОВ  «Нілан-ЛТД», 2015. –  448 с.   

    Косенко Валерій Михайлович – вчитель математики, також викладав фізику, інформатику, астрономію, креслення, працю, фізичне виховання. Є автором  програми з логіки. Вів шкільні гуртки: КРОКС; шаховий; фото; кіно.        

     В минулому – легкоатлет-розрядник; волейболіст; гандболіст. Активний керівник пішохідних туристичних груп  (призер обласних і всеукраїнських звітів про категорійні походи). Шахіст  (кандидат в майстри спорту).

   "Батько" двох Всеукраїнських дитячих громадських організацій: КРОКС та "Гармонійний розвиток".

     Започаткував книжкову серію "Гармонійний розвиток".

     Автор дванадцяти різнопланових книг майже по всіх вище згаданих напрямках діяльності.

    Книга Валерія Косенка «Ідеями ми попереду планети всієї» розрахована на всіх, не залежно від статі, віку, звання, професії, вподобань, статусу: на вчителів, учнів, батьків, дітей, робітників і т.д.

   Від автора: "На відміну від декількох попередніх книг автора, де мала місце настирлива агітація всебічності, гармонійності, не зацикленості на чомусь специфічному односторонньому ця книга різниться від уже "проораної" мною колії саме тим, що в ній здебільшого пропагується лише інтелект, мислення. Тут ви зустрінете далеко за тисячу запитань. Проте знову не можу та зовсім не хочу уникати того, що тут буду унікальне розмаїття сотень тем: історія, законотворчість, мова, ребуси та кросворди, техніка, географія, астрономія, казки, спорт, музика, біологія, біографічні дані знаменитостей, гумор, кіно, комп’ютер, фізика, побутові знання та багато іншого.

     Також, як невід’ємний складник, тут є багато педагогічного, виховного. Бо постійно та об’ємно пропоную і ретельно аналізую різноманітні життєві приклади, ситуації, осмислення яких, сподіваюся, також стане Вам у нагоді." 


     Сподіваємось на подальшу співпрацю з Валерієм Михайловичем та чекатимемо його нових видань.