Кочергін Ігор

Кочергін Ігор Олександрович

   

     Адміністрація та колектив ДОУНБ ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія з великою повагою висловлюють слова щирої подяки краєзнавцю та постійному партнеру бібліотеки Ігорю Олександровичу Кочергіну за цікавий книжковий дарунок «Україна між Сходом і Заходом».


Кочергін, Ігор Олександрович. Україна між Сходом і Заходом: навчальний посібник / І.О. Кочергін. – Дніпропетр., 2015. – 112 с.


   Ігор Олександрович Кочергін – український історик, краєзнавець, голова Дніпропетровської обласної організації Національної спілки краєзнавців України (з жовтня 2008 р.), доктор історичних наук, доцент. Ігор Олександрович автор понад 150 наукових публікацій; має нагороди: Почесна грамота Національної академії наук України (2009 р.) та Подяка Прем'єр-міністра України (2016 р.).

     У посібнику автором розглядається історія українських земель в контексті антитези «Україна між Сходом і Заходом». Головна увага зосереджена на пошуку проекту української ідентичності та прагненні узгодити суперечності та відмінності, що притаманні українському національному характеру. До основного матеріалу додається термінологічний словник та список літератури.

     Навчальний посібник «Україна між Сходом і Заходом» призначений для учнів старших класів шкіл, студентів та всіх, хто цікавиться історією України.

     Бажаємо шановному Ігорю Олександровичу нових видань та сподіваємось на подальшу співпрацю!