Гордієнко Дмитро

Гордієнко Дмитро


  

Адресуємо слова подяки Дмитру Гордієнко за подароване бібліотеці наукове видання «Наш Крим = Our Crimea = Bizim Qırımımız». Вип. ІІІ.


Наш Крим = Our Crimea = Bizim Qırımımız. Вип. ІІІ: до 700-річчя проголошення Кафи головною генуезькою колонією в Криму / гол. ред. Г. Панакін. – К., 2017. – 240 с.


     «Наш Крим» = Our Crimea = Bizim Qırımımız» — науковий продовжуваний міждисциплінарний часопис, що з 2015 р. видається Інститутом української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України за матеріалами щорічних міжнародних наукових конференцій «Крим в історії України», заснованих 5 березня 2014 року. Основною метою часопису є всебічне висвітлення найрізноманітніших питань кримської історії та культури від найдавніших часів до сьогодення. Важливо відмітити, що протягом всієї своєї історії Крим був тісно пов'язаний з Україною, що і висвітлюється у часописі. Важливим напрямком редакційної політики є публікація джерел та історіографічних досліджень з історії та культури Криму. Збірка є міждисциплінарним друкованим органом, що залучає до участі науковців з різних сфер знання, представників найрізноманітніших методологічних напрямків. Робочими мовами статей та матеріалів, що публікуються у збірці «Наш Крим», є українська, кримськотатарська та англійська.

     Сподіваємось на подальше партнерство з шановним дарувальником та чекаємо поповнення фонду нашої бібліотеки новими цікавими виданнями!