Благадійний фонд

Благодійний фонд 
«Фундація Дарини Жолдак»


директор КП «Центр народної творчості «Дивокрай»ДОР»


Дирекція і колектив бібліотеки щиро дякують за подаровані (14.05.2020) нові дитячі книжки (1200 примірників) з сучасним набором для читання в обмінний фонд бібліотеки для подальшої передачі їх в бібліотеки регіону.


Для батьків та дітей шкільного віку видавництво Меджик букс видало в казковій в серії Wowbox дитячі книжки з набором для читання та доповненою реальністю, де самі книги і великі розмальовки оживають в смартфоні.


Новорічну казку


Гофман.Е.Т.А. Лускунчик і Мишачий король: казкова повість з доповненою реальністю:для шк.віку.- К.: Меджик букс, 2018.- 136 с.:іл.

німецького письменника можна прочитати будь-якої пори року.У цікавій вигаданій історії добро перемагає зло, вірність і любов творять дива.

У книзі «оживає» обкладинка та 5 яскравих ілюстрацій, позначених відповідною міткою. Перелік розділів із «живими» ілюстраціями знаходяться у змісті книги.Автором даної казки є всесвітньо відомий французький дитячий письменник Шарль Перро, 

Перро Ш. Спляча красуня: казка з доповненою реальністю: для мол.шк.віку.- К.: Меджик букс, 2018.- 40 с.:іл.

на казках якого виросло вже не одне покоління. Казки даного автора характеризуються особливим теплом, добротою та вірою в те, що добро переможе зло, і всі будуть щасливі.

Книжечка «Спляча красуня» входить до серії книжечок, яка називається «Wowbox»

Книжечка не звичайна, вона дуже особлива та сучасна, а сучасною її робить те, що «оживає» сама обкладинка у книзі та 5 ілюстрацій, позначених відповідною міткою, а також завдяки мобільному додатку є чудова можливість послухати цю казку. Формат книжечки «Спляча красуня» невеликий, зручний, ілюстрації виконані усі дуже професійно,дитині дуже сподобаються.


Найвідоміша казка дитячого автора


Перро Ш. Кіт у чоботях: казка з доповненою реальністю: для шк.віку.- К :Меджик букс, 2018.- 40 с.:іл.

про пухнастого домашнього улюбленця. У ній розповідається про пригоди розумного рудого кота, який дістався у спадок молодшому сину мірошника. Проте кіт виявився не простим: з допомогою свого розуму і спритності він допоміг своєму хазяїну одружитися із королівською донькою, і переміг кровожерливого людоїда. Загалом, усі казки цього французького казкаря чудові і варті уваги читачів.

Особливо хочеться відмітити цікаве та вдале оформлення художника-ілюстратора марти Кошулінської.

До речі, і ця книжка також видана в казковій в серії Wowbox. В ній оживають ілюстрації і обкладинка книжки. Рекомендується до прочитання!