дарув європ центр

Європейський центр верховенства права     Адміністрація та колектив бібліотеки адресують слова щирої вдячності Європейському центру верховенства права та голові ЄЦВП,  д.ю.н.,  доценту Д.В. Лученко за подароване бібліотеці наукове видання «Верховенство права в реальному світі».

     Гаудер, Пол. Верховенство права в реальному світі / П. Гаудер. - Харків: Право, 2018. - 392 с.

    У книзі «Верховенство права в реальному світі» асоційований професор Університету Айови Пол Гаудер обґрунтовує нову концепцію верховенства права як координованого контролю над владою і показує, що за такого розуміння верховенство права створює і підтримує в суспільстві соціальну рівність. У захоплюючому міждисциплінарному дослідженні, яке плавно переходить від теорії до питань реального світу, Гаудер, спираючись на приклади від часів античної Греції до сучасних держав, проливає світло на те, як суспільства досягають верховенства права, як вони його підтримують в умовах політичних потрясінь, а також як його можна вимірювати і просувати в майбутньому.

   «Верховенство права в реальному світі» є важливою працею для вчених, студентів, політичних агентів і всіх тих хто вважає, що верховенство права є критично важливим для належного функціонування суспільства.

   Маємо сподівання на подальше партнерство з Європейським центром верховенства права та поповнення фонду бібліотеки цікавими книжковими новинками!