Дуб Костянтин

Дуб Костянтин Семенович


ДОУНБ ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія отримала у подарунок книгу «Замцерла незалежності: поетика Слова Миколи Миколаєнка» авторства Костянтина Семеновича Дуба. 

     Адміністрація бібліотеки висловлює слова щирої вдячності автору за чудовий книжковий дарунок!


Дуб, Костянтин Семенович. Замцерла незалежності: поетика Слова Миколи Миколаєнка: монографія / К.Дуб. – Дніпро : ЛІРА, 2018. – 252 с.

                           

"Мої вірші – солдати й трударі:

      натруджені, та знов у бій готові! "

                                                   Микола Миколаєнко


    У пропонованій читачеві монографії з проблем творчості талановитого українського поета Доби незалежності України, невтомного націєтворця і духотворця проаналізовано поетику Слова шеститомника Миколи Миколаєнка "Віща Зоря", що є феноменальним явищем у сучасній поезії.

    Костянтин Дуб зосередив увагу на зображально-виражальних засобах у контексті шестикнижжя, виокремлено визначальні структуро творчі особливості лірики у філософському, морально-етичному та естетичному аспектах. На макро- і макрорівнях розкрито найхарактерніші поети кальні домінанти стилю, лабораторією образотворення, осмисленно функції часу, простору, кольору, звуку, концептів життя, з науковою зосередженістю розкрито таїнність, глибинність, величезний виховний пафос, гуманітарний резонанс слова поета.

     Бажаємо нашому шановному дарувальнику натхнення, нових видань і зацікавлених читачів.