Леоніду Черновецькому

Черновецький Леонід Михайлович


   

Адміністрація ДОУНБ ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія висловлює слова щирої подяки Леоніду Михайловичу Черновецькому за подароване бібліотеці літературно-художнє видання «Сумасшедшая История».


Черновецкий, Леонид Михайлович. Сумасшедшая История /Л. М. Черновецкий. – К.: Саммит-Книга, 2017. – 232 с.: ил.


    «Сумасшедшая История» - мемуари незвичайної людини, бестселер, який до моменту видання книги прочитали в електронному вигляді вже більше 100 000 чоловік. Життя автора сповнене злетів і падінь, перемог і розчарувань, дружби і зради, які дуже барвисто і емоційно описані в книзі.

     Даний життєпис не претендує на «історичність». Це просто захоплююча розповідь про те, як безпритульний хлопчик став одним з найвідоміших в Україні бізнесменів і політиків. Але головне – про простих і добрих людей, які зустрілися йому на життєвому шляху, про «ангелів на землі», простягнувших йому руку допомоги в найскладніші життєві часи.

     У книзі читач знайде дуже яскраві й точні спогади автора про зустрічі і філософії головних політичних фігур України, також безліч корисних порад тим, хто готовий, незважаючи ні на що, йти по шляху слави і успіху, і хто хоче відповісти на найголовніші питання, які ставить перед ним саме життя: стати самим собою і повністю реалізувати свій потенціал. Ну і, звичайно, як прожити це життя гідно!

     Книга написана в іронічному і одночасно дуже душевному стилі, а її головні герої – досить прості і зрозумілі люди, яких часто можна зустріти на своєму життєвому шляху, але іноді більшість не помічає, які вони справді великі в своїх повсякденних вчинках та доброті.

     «Сумасшедшая История» обов'язково зацікавить читачів нашої бібліотеки та буде мати чималий попит.

     Маємо надію на подальшу співпрацю з Леонідом Михайловичем Черновецьким та чекатимемо його нових книжкових видань!