Авдєєнко Сергій

Авдєєнко Сергій Іванович


Висловлюємо слова великої вдячності нашемо постійному партнеру – Сергію Івановичу Авдєєнко за подаровані бібліотеці кижкові видання.

Письменник Сергій Авдєєнко відомий широкому колу читачі, як автор багатьох документальних і художніх творів на історичні теми. Сергій Іванович Авдєєнко народився в м. Мелітополі Запорізької області. Він є автором п'ятдесяти художніх і документальних книг. Сергій Авдєєнко – прозаїк, драматург і сценарист.

Нова книга Сергія Авдєєнко «Красный молох» продовжує дослідження історії рідного краю, біографії людей, які там жили.

Авдеенко, Сергей Иванович. Красный молох / С.И. Авдеенко. - Мелитополь: Издательский дом Мелитопольской городской типографии, 2019. - 242 с.

 

Молох - у стародавніх народів бог сонця, вогню і війни, якому приносились людські жертви. В загальному значенні Молох - це страшна, ненаситна сила, яка жертовно вимагає кривавих людських жертв.

В даній книзі розповідається про трагічні долі людей, чиє життя було пов'язане з містом Мелітополем і Запорізьким краєм.

Всіх її героїв об'єднує одне - вони стали жертвами червоного молоха, під яким маються на увазі радянські репресивні органи. Ці органи самі визначали провину тієї чи іншої людини, реальну чи уявну, самі виносили вирок. Видання розраховане на широке коло читачів, які небайдужі до історії свого краю, своєї країни.

Талановитий поет Віктор Харін залишив свій слід у літературі. Який він, цей слід? Саме про це йдеться мова у книзі Сергія Авдєєнка «Виктор Харин. Уральский самородок». У даному виданні автор продовжує розповідь про літераторів, які жили в м. Мелітополі Запорізької області.  


Авдеенко, Сергей Иванович. Виктор Харин. Уральский самородок / С.И. Авдеенко. - Мелитополь: Издательский дом Мелитопольской городской типографии, 2019. - 138 с.

Поет Віктор Харін (1939-2007) багато років проживав в місті Мелітополі Запорізької області. За життя Харіна видано п'ять поетичних збірок, ще дві вийшло після того, як поет пішов з життя. Їх тиражі були маленькими і вони стали біографічної рідкістю. До того ж в Україні виросло нове покоління читачів, яке мало знайоме з творчістю Віктора Харіна.

В цій книзі, крім розповіді про життя Віктора Харіна, зібрані його кращі вірші, спогади дружини й музи поета Віри Михайлівни Харіной, а також світлини.


Авдеенко, Сергей Иванович.  Женщина и аэроплан: пьесы, сценарии / С.И. Авдеенко. - Мелитополь: Издательский дом Мелитопольской городской типографии, 2019. - 474 с.

П'єси та сценарії, що увійшли до книги «Женщиша и аэроплан», написані автором в різні часи. Перша п'єса в далекому 1978 році, остання - в 2018. Всі твори письменника об'єднує глибоке розуміння людської психології, сильні та яскраві характери, напружений сюжет.

До збірки включені п'єси «Выбор», «Звонки», «Необычная командировка»,  «Чудодеевы», «Алые паруса», «Женщиша и аэроплан»; сценарії фільмів «С крестом на море и на суше», «Последний бой сталинского сокола», «Безрукий воин».


Авдеенко, Сергей Иванович. «Изгнание из рая»: рассказы / С.И. Авдеенко. -    Мелитополь: Издательско-полиграфический центр «Люкс», 2019. – 212 с.

Нова книга Сергія Авдєєнко «Изгнание из рая» містить твори, написані від імені жінок. Про що вони? Все про те ж – про пошуки любові, щастя та інших цінностей життя. Прочитавши запропоновану книгу, можливо дехто з читачів,  відкриє для себе нові грані у творчості письменника.

Взаєминам між чоловіком і жінкою присвячено безліч творів, як поетичних, так і прозових. Автор спробував поглянути на ці взаємини з жіночої сторони, повертаючись до витоків появи перших людей на нашій планеті.

Писати твори від імені жінки - не дуже благородна справа, як стверджує автор, та як це йому вдалося, судитимуть читачі.


Авдеенко, Сергей Иванович. Валерий Нестеров. В поисках истины / С.И. Авдеенко. - Мелитополь: Издательский дом Мелитопольской городской типографии, 2019. – 34 с.

 

Художник Валерій Нестеров - вихованець образотворчої студії Мелітопольського Палацу піонерів, якою керував чудовий педагог Іларій Чубич (1912-1988). Тут він не тільки опанував ази живопису, а й сформувався як особистість.

Картини Нестерова прикрашають приватні колекції в Польщі, Канаді, США та в інших країнах. На жаль в Україні (батьківщині художника) про його твори відомо мало, як і про саму його творчість.

Автор книги письменник Сергій Авдєєнко спробував розповісти про життя цієї талановитої людини, а також включив до своєї сповіді спогади людей, які близько знали Валерія Нестерова.


Авдеенко, Сергей Иванович. Михаил Колесник. Любовь к жизни / С.И. Авдеенко. - Мелитополь: Издательский дом Мелитопольской городской типографии, 2018. – 48 с.

Творчість художника Михайла Колесника відома далеко за межами України. Внутрішня енергетика його картин вражає. Її навіть намагалися виміряти спеціальним приладом.

Основні свої твори Михайло Колесник створив у місті Мелітополі Запорізької області, де прожив більшу частину свого життя.

В своїй книзі письменник Сергій Авдєєнко зумів показати різні грані життя цієї талановитої людини, а також включив до неї спогади людей, які близько знали Михайла Колесника.

Адміністрація та колектив бібліотеки сподіваються і на подальше партнерство з нашим шановним дарувальником.


Щиро бажаємо Сергію Івановичу нових видань і цікавих зустрічей з вдячними читачами.