Асоціація

Асоціація українських моніторів


  

Адміністрація та колектив ДОУНБ ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія щиро дякує Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів, виконавчому директору Вадиму Пивоварову за подароване бібліотеці книжкове видання «Права людини в діяльності української поліції – 2017».


Права людини в діяльності української поліції – 2017 : аналітичний звіт / за заг. ред. Є. О. Крапивіна.– К.: Софія-А, 2018. – 208 с.

      Видання присвячене огляду стану дотримання прав людини в діяльності української поліції протягом року, а також містить загальний виклад системних проблем в її діяльності та впливу реформи на їх подолання.

    Головний акцент цього видання зроблено на аналізі дотримання поліцією прав та свобод людини, пов’язаних із тими блоками роботи поліції, які наразі перебувають в фокусі уваги громадськості та зазнають реформування – кримінальному, громадської безпеки, інформаційному.

     Аналіз ґрунтується на різних джерелах інформації – офіційній статистиці органів державної влади, результатах соціологічних досліджень, наукових публікаціях, індивідуальних зверненнях громадян та повідомлень в засобах масової інформації.

      Щорічне видання започатковано Управлінням моніторингу дотримання прав людини (УМДПЛ) в системі МВС в 2008 році.

      Маємо надію і на подальше партнерство з шановним дарувальником!