Анненкова Лариса


Анненкова Лариса Миколаївна



     


Колектив бібліотеки висловлює щиру подяку за участь у Всеукраїнській акції «Бібліотека українського воїна», за безкоштовно передані (25.09.2019р.) україномовні книжки в обмінний фонд бібліотеки для подальшої передачі їх у бібліотеки  військових частин.
Ця підтримка свідчення Вашого небайдужого ставлення до розуміння важливості патріотичного виховання воїнів.

Роман

Дупешко М. Історія,варта цілого яблуневого саду:роман.- Чернівці:Книги XXI,2017.- 160 с.

про історію (не)звичайного чоловіка. У цій книжці історію міста з украденою душею,що протягом ХХ століття побувало у складі півдесятка держав. Той, хто шукає в малому, знайде тут недавню історію всієї Європи. Інший – свою особисту історію в декораціях минулого. Для декого цей текст буде романом-екскурсією місцями далеко не тільки туристичними. Хоч на перший погляд – це одна із мільйонів історій кохання, яку автор усе ж оцінив у цілий яблуневий сад.
У літературно-художньому виданні відомої американської письменниці

Флегг Ф. Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка»:роман.- Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного дозвілля»,2016.- 320 с.

дивовижно поєднані долі різних людей.У спогадах,газетних статттях та окремих фактах перед читачем постає напрочуд реальна картина життя невеликого містечка у штаті Алабама, починаючи від першої половини двадцятого століття й до сучасності.Любов і ненависть, расова нетерпимість і взаємоповага, честь і підлість, перемога й поразка, щастя й горе – усе це переплелося в цікавій невимушеній оповіді та ніби залучає читача стати учасником описаних подій.

Нова книжка

Дереш Л. Спустошення:роман.- Львів: Вид-во Анетти Антоненко, 2017.- 445 с.

про межу, з-за якої не повертаються. Переплутується все: і релігія, і містика, і психологія. Роман добре продуманий, достатньо добре розкриті персонажі, автор тримає інтригу майже до самого кінця книги.

Нова весела книга оповідань

Волошин Б. Політ золотої мушки:збірка оповідань.- Львів:Вид-во Старого Лева, 2016.- 320 с.

детально  знайомить читача з вигаданими легендарними – галицьким містечком Бурачковичами  і сусіднім селом Лопушкою. Перед нами розкриваються інтимні подробиці приватного та громадського чину видатних бурачківчан, як – от мера містечка Романа Задупського, секретарки магістрату Теклі Мілєрової, митця трагічної долі Влодка Фарнеги та інших персонажів. Оповідки-хроніки Богдана Волошина наділені галицьким гумором. Книга на кожній сторінці дає можливість читачу розгадувати своєрідні лексичні галицькі загадки і здогадуватись, що "дзядзьо" - це дядько, "дзідзьо" - дідусь, "бальон" - м'яч, а "брамкар" - воротар. Книга варта того, щоб її прочитати.
Роман, що вийшов в серії « Сучасний Бестселер України»

Корсак І. Борозна у чужому полі:роман.- К.,Ярославів Вал, 2014.- 224 с.
про славетна родину: старшого брата Степана звуть батьком американської прикладної механіки, середульший Сергій був міністром шляхів уряду УНР, в еміграції, мешкаючи у Луцьку, обирався послом і сенатором польського сейму, молодший Володимир – член уряду Рузвельта. А ще Сергіїв син Олександр був головним архітектором метро в Вашингтоні, зводив хмарочоси в Нью-Йорку...
Шкода, звісно, що славетним цим вченим, інженерам і архітекторам так випало мало свій край розбудовувати, більше натомість Польщу чи Чехію, Вашингтон чи Нью-Йорк… Та склалося вже, як склалося, кожен з них свою борозну прокладав, хай навіть і не на своєму полі. Але ж воно, нивка до нивки, в висліді дасть поле загальнолюдське, вічне й невимірне: колись таки поцінують вклад нашого люду у поступ цивілізації світової. Істотно тепер, аби ці імена (лиш з одної родини четверо!), не розвіялися суходолами європейськими та заокеанськими обширами, не привласнювалися нетрудними…

До україномовного твору

Прохасько Т. 2015 рік.- Львів: «Тріада-плюс», 2016.- 104 с.
ввійшли  тридцять оповідок про реальне українське життя, яке страшенно є архаїчним, натомість ідеали і переконання – цілком відповідні модерним уявленням і потребам, універсальним для всього цивілізованого світу.Це мереживо слів, емоцій, філософських роздумів, які стануть принадою для читача.




Патетично-іронічний роман

Могилянський М. Честь. Вбивство:Вибране.- К.: ВЦ «Академія», 2015.- 208 с.- ( Серія «crudo»).
 «Честь» один із перших інтелектуальних романів в українській літературі. Складні зіткнення професійного обов’язку й особистісних поривів поглинутої справами людини, фатальні ілюзії наукового вдосконалення світу структурують фабулу цього вершинного твору Михайла Могилянського.
 Оповідання – про загадковість бажань, непередбачуваність учинків людини і нерозгаданість підсвідомих стихій, що керують нею.Хочете дізнатися більше, читайте ці книги.