Бурбело-вернисаж

Народився у Дніпропетровську в 1985 році. З раннього дитинства захопився малюванням. Після гімназії вступив на факультет живопису до Дніпропетровського театрально-художнього коледжу, який закінчив з відзнакою. Потім з успіхом закінчив архітектурний факультет Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.
У своїх проектах Сергій експериментує, об'єднуючи живопис із архітектурою. Теми, які надихають і хвилюють молодого художника: заповідні та архітектурні пам’ятки України, екологія навколишнього середовища, витоки патріотизму нації. Знімав навіть короткометражні фільми та перемагав на кінофестивалях «Кінофронт 2008», «Дніпропетровськ - любов моя». Займався скульптурою і розписом.
Працюючи у Дніпропетровському художньому музеї, був організатором і постійним учасником виставок молодих митців «Молодь ХХІ», «Молодильні яблука»; фестивалю «Маяк» та ін. На початку 2013 року відбулася перша персональна виставка Сергія Бурбела «Визібране» - у відділі мистецтв Дніпропетровської обласної універсальної бібліотеки. Виставка мала успіх у відвідувачів і набула широкого розголосу у ЗМІ. Того ж року Сергій влаштувався на роботу до новоствореного Музею українського живопису (museum-painting.dp.ua), де зараз працює на посаді директора.
Роботи художника висувались на здобуття мистецької премії «АРТИС», а в 2016 році Сергій став переможцем міського конкурсу молодих художників «Germinal». На початку 2017 року у Дніпропетровському художньому музеї демонструвалась виставка живописних творів Сергія Бурбела з однойменної пейзажної серіїї «Qirim», розпочатої ще 2013 року. «Inspire-материалами для створення циклу стали враження та нотатки з численних подорожей автора до Криму. Центром художньої уваги Сергія стали легко впізнавані історичні місця багатонаціонального і багатостраждального півострова» (з публікації сайту dnepr.mobi)

Більше читати і дивитись про автора:
Кокошко Ю. Зимой нам снится буйство красок [Текст]: [О выставке творческих работ С. Бурбело в отделе искусств ДОУНБ] // Днепр вечерний. – 2013. – 18 февр.
http://dnepr.mobi/wp-content/uploads/2017/01/thumb4ebed02ce9680bb9dc1da913eaad18c2.png
http://pvgazeta.info/region/kultura/5469-xudozhnik-sergj-burbelo-lnasha-krana-djsno-bagata-na-pamyatki-ta-prirodn-di
https://vk.com/burbelosart?z=video-4370216_170809508%2Fvideos-4370216%2Fpl_-4370216_-2


 


Крим. Качі-Кальон


Тарханкут

Одинківка

Ранок на озері

Кримська долина

Осики
Тарханкут. Атлеш


Тарханкут. Джангуль