Ірен Роздобудько. На перехресті вітрів

Титульне фото: Ірен Роздобудько. На перехресті вітрів
Ірен Роздобудько. На перехресті вітрів

Українська письменниця, яка не тільки пише, але й сама ілюструю свої книги. Ірен Роздобудько – тричі володарка відзнаки «Коронація слова» та номінант на Шевченківську премію 2019 року за книгу «Прилетіла ластівочка» (2018).

Її називають найуспішнішої українською письменницею. Вона не обмежується єдиним жанром, її сміливість у плані поєднання стилів вражає, бо пише вона дуже легко, просто займаючись улюбленою працею, і це є її кредо.

Сьогодні в рубриці СПЗЗ «Book stories: з рук у руки» сучасна проза від Ірен Роздобудько – роман «Тут і тепер». Враженнями ділиться наша користувачка Юлія Порункова.

«Мене як педагога завжди цікавила література, яка спонукає на роздуми, критичне мислення. І ось я завітала до Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки, де мені запропонували прочитати книгу відомої авторки Ірен Роздобудько "Тут і тепер". Її книга – це збірка есе й оповідань, які презентують авторський світогляд, досвід життя та роздуми над сучасністю.

У своїх творах пані Роздобудько говорить про роль індивідуальності та свободи в житті людини, відзначає важливість культури й освіти в суспільстві. Вона гостро реагує на війни, конфлікти та насильство, висловлює своє ставлення до них.

Крім того, авторка звертає увагу на значення родини, батьківської любові та дитинства, визначає основні цінності в житті, місце людини в світі.

Тема книги «Тут і тепер» у тому, що життя має бути цінним саме зараз і тут, у даному нам часі. Тому кожна мить важлива, і варто поважати та любити кожну людину, що трапилася на нашому шляху.

Поринаючи у зміст книги, відчуваєш глибокі міркування та думки авторки про життя, які допоможуть знайти спокій і гармонію з собою та довколишнім світом.

Ця книга буде цікава для тих, хто хоче розуміти світ і знайти своє місце в ньому».


Джерело: Роздобудько, Ірен. Тут і тепер [Текст]: роман / І. Роздобудько. – Київ: Нора-Друк, 2016. – 347 с.

23.03.2023