Роздобудько, Ірен. Дві хвилини правди

Титульне фото: Роздобудько, Ірен. Дві хвилини правди
Роздобудько, Ірен. Дві хвилини правди [Текст]: роман / І. Роздобудько. – 3-тє вид.– Київ: Нора-друк, 2016.– 246 с.

До одного з найбільш теплих і яскравих свят напередодні весни – Дня закоханих в сьогоднішньому «Book stories: з рук у руки» наша користувачка Софія Бехтер ділиться враженнями від твору Ірен Роздобудько «Дві хвилини правди».

Йдеться про книгу однієї з найпопулярніших сучасних українських письменниць, яка є авторкою понад двадцяти творів для дорослих і дітей. Ірен Роздобудько – володарка першої премії на Всеукраїнському конкурсі «Коронація слова», переможниця Міжнародному конкурсі дитячої літератури «Портал».

«Для мене – це перший роман сучасного українського автора, якій пише такі історії до души. Основне для головної героїні, попри вік та обставини, не втратити віру у власні можливості та щастя. Та й і ім'я в неї відповідне – Єва».

Так, іноді потрібно зупинятися для того, щоб чіткіше розуміти важливі речі та змінити вектор життя. Попри втрачене кохання, попри все.

Після читання в мене скалася думка, що потрібна екранізація цієї книги. Гортаючи сторінки, я немов створювала в уяві серіал, сюжет якого з кожною хвилиною стає дедалі цікавішим. Ти стовідсотково вживаєшся в усі виклики життя та серця разом із головною героїню, немов стаєш її справжньою подругою. Авторка створила настільки яскравих і реальних персонажів, що, здається, лише вчора ви бачилися та пили разом каву десь у центрі міста, ділилися переживаннями і думками про кохання та життя.

Мені ця історія припала близькою до серця. Кожен герой, емоції від різноманітності життя, які я проводили крізь себе.

Ця книга дала мені класні поради з приводу любові та життя. Навчила іншому її темпоритму – робити паузи для того, щоб чіткіше усвідомлювати подальші рухи. Рекомендую цю історію всім,  хто зараз мерзне, бо ця книга насправді зігріває серце.


10.02.2023