Акції. Конкурси.


Конкурси

Регіональний проект «Це я, званий Чемерисом»


Регіональний проєкт бібліотек Дніпропетровщини «Читаємо разом» ініціює проведення в 2021 році регіональної кампанії «Це я, званий Чемерисом» у межах ознайомлення з творчістю відомого українського письменника.


Положення про організацію та проведення регіональної кампанії «Це я, званий Чемерисом» [86.69 Kb] (викачано: 0)

Положення про організацію та проведення обласного конкурсу на кращий літературний вебквест або віртуальну виставку за творами Валентина Чемериса «Сіяч добра і любові» [84.95 Kb] (викачано: 0)


Обласний конкурс на кращу інтернет-публікацію «Майстри слова: письменники Дніпровського краю»


Обласний конкурс серед публічних бібліотек Дніпропетровської області на кращу інтернет-публікацію (http://www.dnipro.libr.dp.ua) «Майстри слова: письменники Дніпровського краю» проводиться в межах регіонального інтернет-проєкту «Портал «Дніпро Культура» за ініціативи Дніпропетровської бібліотечної асоціації.


Положення про організацію і проведення обласного конкурсу інтернет-публікацій «Майстри слова: письменники Дніпровського краю» [82.84 Kb] (викачано: 11)


Акції


Подаруй книжку бібліотеці

Ми продовжуємо приймати дарунки: книги, журнали, рукописи, карти, ноти, аудіо- та відеодокументи, картини, платівки, репродукції, фотографії від власників приватних книгозбірень, авторів книг, колекціонерів та всіх мешканців регіону

За довідками звертатись:
вул. Ю.Савченка, 10
м. Дніпро
49006
Телефон:
(056) 770-57-32
E-mail: obmen@libr.dp.ua

Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна»

Запрошуємо всіх дніпровців взяти участь у Всеукраїнській акції «Бібліотека українського воїна», яка була ініційована Міністерством культури України для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців. Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія як співкоординатор акції буде збирати та передавати книги у військові частини, які дислокуються на території нашої області. Допоможемо разом нашим захисникам, які потребують уваги та підтримки!

Приносьте книги до Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія за адресою:
вул. Ю.Савченка, 10
м. Дніпро
49006
Довідки за телефоном:
(056) 770-57-32
E-mail: obmen@libr.dp.ua

Документи, що передані українським воїнам бібліотекарями Дніпропетровщини:

[attachment=79:Список №1]

[attachment=80:Список №2]

[attachment=81:Список №3]

[attachment=82:Список №4]

[attachment=83:Список №5]

[attachment=84:Список №6]

[attachment=85:Список №7]


[attachment=86:Список №8]

[attachment=87: Список №9]


[attachment=1590:Звіт бібліотек області про результати реалізації акції «Бібліотека українського воїна» 
(II-IV квартал 2015 - I квартал 2016 рр.).]

[attachment=1803:Звіт бібліотек області про результати реалізації акції «Бібліотека українського воїна» II півріччя 2019 р.]

[attachment=2736:Звіт бібліотек області про результати реалізації акції «Бібліотека українського воїна» 2020 рік]