Креативна майстерня
Перегляд виставки

 
 

ф1546320кп иск 
85.126.73
Б 81

Бондарева, Марго. Волшебные куклы из ткани. Феи, ангелы, хранительницы счастья [Текст] / М. Бондарева. - Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2017. - 63 с. : цв.ил. –  

Куклы, созданные мамами для своих детей – самые любимые игрушки для них. Они никого не оставляют равнодушными – даже взрослых. Эти стильне миниатюрные создания, настолько харизматичны, что невозможно удержаться не попробовать сделать своими руками такое же чудо для себя или в в подарок своим близким. Подробные и прекрасно иллюстрированные мастер-классы позволят научиться этому, даже если вы обладаете только начальными навыками шитья, а галерея невероятных авторских кукол доставит ни с чем не сравнивое эстетическое удовольствие.

 
 

1551526кп хр 
1551527 аб
Г48

Ґілберт, Елізабет.  Велика магія. Творче життя без страху  [Текст] /Е.Гілберт; пер. з англ. Г. Лелів. - Львів :Видавництво Старого Лева, 2017. - 253 с.

Елізабет Ґілберт — авторка світових бестселерів «Їсти, молитися, кохати» й «Природа всіх речей» — з нестримною енергією і витонченим гумором розповідає про те, як навчитися жити творчо й отримувати від цьогонасолоду. 
Вона переконана, що творчість — це дар, і тільки від нас залежить, чи ми ним скористаємось. Та не чекайте тут практичних порад на зразок тих, як збудувати блискучу кар’єру в царині мистецтва. Адже письменниця вважає, що всі ми — люди творчі, тому шукає відповіді на питання, які хвилюють кожного. 
Що так епокликання? Чи мусить справжній митець страждати? Чому не варто перетворювати творчість на професію? Як не зациклюватися на невдачах? Куди втікають ідеї?  Чому допитливість важливіша за пристрасть? Яка причина того, що інколи так важко порозумітися з натхненням? І все це — в дотепних історіях про пошук себе і в оповідках про життя знаменитостей. 
Отож розгортайте цю захопливу книжку — вона безсумнівно стане однією з ваших улюблених!

 
 

ф1503575кп хр
37.248
К 59

Кокс, Энн. Вышивка лентами. Техника, приемы, модели [Текст] / Э. Кокс. - Харьков; Белгород: Клуб семейного досуга, 2010. - 128 с. 

Эта книга – отличное пособие по вышивке лентами для новичков. Это  относительно новая и чрезвычайно популярная техника вышивки. В книге описаны все этапы, начиная от подготовки материалов, и заканчивая росписью основы для вышивания. Автор предлагает подробное описание всех видов швов, пошаговое описание всевозможных цветов и листьев и все это в картинках очень понятно и доступно. Также в книге упоминаются все материалы и инструменты, необходимые для работы. А также несколько очаровательных композиций. В общем, это целая находка для тех, кто хочет научиться этому утонченному мастерству. Также вы узнаете, как правильно хранить изделия долгое время.

 
 

ф1554498кп иск
745.043
К 89

Кукина, Зинаида. Творим красоту сами [Текст] / З. А. Кукина. - Дн-ськ : Журфонд, 2016. - 207 с.: цв.ил.  

Цю книгу авторка подарувала до нашої книгозбірні. Зінаїда Олександрівна давній користувач і друг нашої бібліотеки. Лікар за фахом, але вона багато років захоплювалась виготовленням квітів із тканини. Хобі згодом  перетворилось у вишукану майстерність, яка вражала відвідувачів багатьох персональних виставок. 
Книга Кукіної багато в чому незвичайна. Вона не тільки пропагує естетичні цінності, «мову квітів», не тільки пробуджує таємне почуття  щастя від навколишньої краси, а й носить пізнавальний і прикладний характер.  З нею читач навчиться розпізнавати красу квітів, а при бажанні – і своїми руками творити неповторні образи природи. Композиції, пано, броші можуть прикрасити оселю і вбрання, стати оригінальним подарунком до свята.

 
 

1540885 иск 
85.126.9
Л 84

Лукашенко, Тетяна.  Українські обереги своїми руками [Текст] / Тетяна Лукашенко. - Харьков : Аргумент Принт, 2015. - 224 с. : іл. - (Корисна книга). - Бібліогр. : с. 216-217. 

Створити оберіг для дому – давня і майже сакральна традиція нашого народу. Вважалось, що він був хранителем сімейного вогнища. Жіночі, чоловічі та дитячі обереги, різноманітні візерунки на сорочках, ляльки-мотанки, тварини та символи оселі як обереги – багато-багато іншого. Це – таїна, це код нації. І ви можете дізнатись більше про них, переглянувши матеріали і малюнки цього видання.
Книга зацікавить та навчить як створити обереги для дому своїми руками. Це буде корисно та захоплююче.

 
 

ф1546174 иск
85.124(4УКР-4ДНІ)
М 14

Майстер-клас від Тетяни Гарькавої [Текст]. - Дн-ськ, 2015. - 22 с. : кольор. іл. 

Наш край – колиска петриківського розпису, творча візитівка.  «Петриківка»  – національний бренд України, «петриківка» це завжди красиво, яскраво і актуально. Невже вам ніколи не кортіло спробувати на дотик цю старовинну техніку? Чи знали ви, що багато елементів пишуться саме кінчиками пальців? А який саме пензлик потрібен, щоб вийшла чудо-квітка? Відповіді на питання можливо знайти у книзі, в якій відома майстриня народної творчості Тетяна Анатоліївна Гарькава проводить майстер-клас з орнаментального живопису, техніки петриківського розпису

 
 

1534034кп чз
М59

Микалко, Майкл. Креативный взрыв [Текст] / М. Микалко ; пер. с англ. М. В. Лешко. - Минск : Попурри, 2014. - 256 с.

Автор утверждает, что, в какой бы области мы ни прилагали усилия - в бизнесе, науке, искусстве или просто в повседневной жизни, - наши врожденные творческие способности ограничены предрассудками логики и общепринятых стереотипов. Благодаря подробным упражнениям, стратегиям и приемам из этой книги вы узнаете, как соединять несовместимое, как мыслить парадоксально и как воспользоваться силой подсознания.

 
 

ф1512029 иск 
85.125.9
Н 19

Назаренко, Александр. Шишкарики. Удивительные превращения лесной шишки [Текст] / А. В. Назаренко. - Дн-ск : ЭНЭМ, 2009. - 120 с

Чи бачили ви, як цвітуть сосни, коли жовтий пилок золотить все кругом? А потім  народжуються шишки? Які дивовижні перетворення проходять з ними, поки через декілька років з тихого дерева до ваших ніг впаде непримітна сіренька шишка? 
Їжачки, поросята, листочки …Хто з нас у дитинстві, бігаючи лісом, не уявляв казкові образи з гілочок, коренів, не намагався створити фігурки із шишок? Та не такі, які відразу розсиплються, а на довгі роки… А це може стати захоплюючим хобі.
Прочитайте  книгу та спробуйте навчитись цій оригінальній міні-скульптурі. Ідеї підкажуть фантазія, мультфільми, казки і класика.

 
 

1558523кп иск 
746.3(031)
Н 25

Наниашвили, Ирина. Полная энциклопедия вышивки: крест, гладь, блэкворк, гобелен, бисер, ленты [Текст] / И. Наниашвили. - Харьков : Клуб семейного досуга, 2019. - 141 с. : рис., фот.  

Вишивка – искусство на все времена. Это всегда модно, красиво и оригинально. Хотите научиться создавать шедевры, но боитесь, что это слишком сложно? Эта энциклопедия – бесценный источник идей для создания и реализации творческих проектов. В ней собрано все, что необходимо знать о вышивке. Мастер-классы для начинающих рукодельниц помогут освоить такие виды ручной вышивки как гладь, блэкворк, вышивка по канве и другие. Иллюстрации и схемы помогут облегшить процесс выполняемых работ.

 
 

1510174кп хр
Н41

Негус, Кейт. Креативность, коммуникация и культурные ценности [Текст] / К. Негус . - Харьков : Гуманитарный центр, 2011. - 300 с.

Понятие творчества со временем обрело не только позитивные коннотации. Понятие творчества является ключевым в дискуссиях об индустрии культуры, искусстве, культурной политике, образовании и индивидуальном развитии. Зачастую им злоупотребляют, чтобы "затушевать" или "прикрыть" манипулятивную рекламу, теневые финансовые операции компаний в индустрии культуры и развлечений. Значение этого слова стало крайне размытым, оно начало обесцениваться. Авторы книги предприняли успешную попытку противостоять подобному положению дел и предложили новый способ интерпретации творчества как неотъемлемой части коммуникации и ключевого элемента в обретении культурной ценности. Авторы рассматривают творчество как радикальный способ переосмысления ключевых концептов в изучении культуры, инноваций, традиции и опыта.

 
 

ф1479890кп иск 
85.154.5
П 25

Пенова, Валентина.  Рисуем карандашом. Деревья. Цветы. Животные [Текст] / В. П. Пенова. - Харьков ; Белгород : Книжный клуб, 2008. - 112 с. 

Эта книга постоянно востребована нашими читателями, которые приходят на мастер- классы для начинающих художников в « Art-резиденцию», которая открыта в отделе искусств. Познакомьтесь с нею, и вы поймете, как увлекательно и доступно описаны основные техники, приемы и способы, а также этапы создания рисунка. Сядьте вместе в кругу товарищей и попробуйте нарисовать то, что  видите вокруг себя. Если освоите этот этап творчества можно перейти к следующему – к рисунку портрета, пейзажа. Книги по этой теме тоже есть в нашей коллекции..

 
 

1556541кп чз
Р58

Робінсон, Кен. Освіта проти таланту. Сила творчості [Текст] / К.Робінсон; пер. з англ. Г. Лелів. - Львів : Літопис, 2017. - 255 с.

Нова книга Кена Робінсона є черговою нещадною критикою класичної системи освіти, що давним-давно не відповідає реаліям, тим викликам, які стоять перед педагогами і підростаючим поколінням сьогодні. На думку автора, креатив і творчість – найважливіші складові сучасного життя, і тут необхідно не упустити той переломний момент, після якого дитина перестає вірити в свій талант.
Розглядаючи тему фундаментально, Кен Робінсон посилається на приклади з історії та сучасні прецеденти. Акцентуючись на тому, що не все так трагічно, як здається, а сааме освіта є ключем до загального щастя людського виду.

 
 

1503598кп хр
85.125.9
Р 58

Роблес, Маурисио.  Оригами для всей семьи [Текст] / М. Роблес. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2010. - 304 с. 

Мы все в детстве делали из газеты пилотки с козырьком, жабки, прыгающие по партам, тюльпанчики и кораблики из бумаги. Вспомните квадратные бомбочки, которые потом заполнялись водой и их можно было кинуть с балкона на мальчишек и девчонок. Это были простейшие  «оригами».
Но эта книга раскроет необъятный и восхитительный мир поделок из бумаги на любой вкус. Она настолько занимательна, тут очень много моделей, целых 51! Она позволяет осуществить любые фантазии, открывает дверь в мир животных и растений. Уверена, вы будете как зачарованные сидеть над этой книгой и пытаться сделать что-то новое.

 
 

1544676иск
85.154
Р 60

Роде, Майк. Скетчноутинг[Текст] : посібник з візуалізації ідей / М. Роде; пер. з англ. Г.Литвиненко ; адапт. іл. матер.: С. Омельченко, О. Іголкіна. - Х. : Кн. клуб сімейного дозвілля, 2016. - 224 с. : ил. - 

Злови миттєвість – та малюй! Такий девіз у молоді, що шукає креативні ідеї. Останнім часом стали популярними малюнки скетчингом. Ця книга популярно розкриває, що таке скетчинг, перші кроки техніки швидкого створення простих малюнків, тут є також підбірка уроків з малювання. Майстер-класи дозволять швидко освоїти скетчнотатки, втілити ідеї в графіку скетчингу. Доречи, у нашому місті діє спільнота скетчистів, деякі з них є користувачами бібліотеки (Urban Sketchers Dnipro). 

 
 

1522291 по
37.248
Ш 58

Шилкова, Елена. Волшебный батик [Текст]: издание для досуга / Е. Шилкова. – М. : Рипол Классик, 2012 . – 255 с.: .ил. – (Школа рукоделия)

Знаете ли вы, что такое батик?  Оказывается есть и «холодный» и «горячий». Чем отличаются эти техники?  Это роспись тканей  специальными красками. Какие чудесные вещи можно создать своими руками в домашних условиях! И толоко у вас  будет такой шарф, неповторимый рисунок на платье, «фантастическая» сорочка, модная сумочка. 
Испытайте свои творческие силы, станьте для себя креативным дизайнером. А рекомендуемая книга – вам в помощь! Она познакомит с тонкостями, маленькими хитростями и секретами техники.