Архiв надходжень

Переглянути цікавi надходження


« початок ‹ назад ... 125 126 127 128 129 130 131 132 ... вперед › кінець »
 


Ланг Я. ЗМІ і вибори: Посібник.- Б.м.: Рада Європи, 2002.- 66c. Те, як засоби, масової інформації висвітлюють предвиборчу кампанію, - тема дуже важлива, оскільки ЗМІ під час виборів є одним із головних джерел інформації й аж ніяк не другорядним місцем проведення дискусій



Пономарьов, В.Т. Таємниці фальшивих грошей: Учора, сьогодні, завтра..- Донецк: Бао,, 2006.- 287c. Ця ілюстрована книжка захопливо розповідає про історію підробки грошей з античних часів і до сьогодення, а також про цікаві випадки фальсифікації грошових знаків, про карколомні афери знаменитих фальшивомонетників.



Бегичева В Безмолвные хранители тайн..- М.: Вече, 2005.- 384c. Ця книга про історію матеріальної і духовної культури, взаємин людини з природою й витворами його власних рук. Скарби, пам'ятники, коштовності будуть цікавити нас не самі по собі, вони в цій книзі - оповідачі, провідна нитка.



Волк О.В. Знаки и символы в истории цивилизаций..- М.: Вече, 2005.- 384c. Мова символів - це унікальна спадщина минулих епох і забутих нині цивілізацій, зашифрована в зовні простих, але багатозначних і, без усякого перебільшення, таємничих накресленнях. Олег Вовк, автор цієї книги, узяв на себе рішення досить не простої задачі : відібрати в безмежному морі символів і знаків найголовніші, не знаючи яких, неможливо зорієнтуватися не тільки в стародавніх культурах, але й у духовному світі сучасності.



Мусский И.А. Сто великих отечественных кинофильмов..- М.: Вече, 2005.- 480c. Кінознавці світу неодноразово називали серед кращих кінокартин радянські фільми. Фільм «Броненосець "Потьомкін"» був визнаний першим серед дванадцяти найкращих фільмів усіх часів і народів на опитуванні, яке було проведено Бельгійською сінематикою у рамках Всесвітньої виставки в Брюсселі (1958). Художньо-ігрові фільми, про які розповідає ця книга, представляють собою все різноманіття вітчизняного кіномистецтва, серед яких читач знайде давно знайомі і улюблені картини.



Резанов И. Планета бушующих катастроф.- М.: Вече, 2005.- 336c. Незважаючи на розвиток технічного прогресу, людство до сих пір безсиле перед руйнівними силами, що приховуються в глибинах Землі або діють з космосу. Крім того, сама людина мимоволі, а в деяких випадках і цілком свідомо руйнує середовище, в якому проживає, створюючи тим самим передумови для виникнення різних катаклізмів. Автор надає можливість прослідкувати, як реагувала Земля на космічні і земні катастрофи в минулому, і задуматися над тим, що очікує людство в недалекому майбутньому.



Сенкевич Ю., Шумилов А. В поисках неведомых земель. Судьбы великих путешественников.- М.: Вече,, 2005.- 320c. Аж до ХХ ст. на нашій планеті ще залишались білі "плями" - незвідані загадкові землі, на які не ступала нога людини. Але йшов час, і таких плям ставало все менше завдяки героїчним дослідженням першопрохідників. У книзі приведені розповіді про відкриття і долі видатних географів і мандрівників: Колумба і Эль-Кано, Сєдова і Стеллера, Миклухо-Маклая і Беринга, Беллинсгаузена і Лазарєва.



Соколов Д. Книга сказочных перемен..- М.: Класс,, 2005.- 336c. Дмитро Соколов - психотерапевт і казкар. Людина з різноманітними захопленнями, з яких вигадування і аналіз зробив своєю основною професією і назвав її казкотерапією.



Прорыв к свободе:О перестройке двадцать лет спустя (критический анализ)..- М.: Альпина Бизнес Бук,, 2005.- 436c. Книга присвячена 20-річчю з початку горбачовської Перебудови - однієї з найбільших віх вітчизняної і світової історії ХХ століття . Серед авторів - безпосередні учасники і свідки драматичних подій того часу, відомі російські і закордонні вчені, суспільні діячі, дипломати, публіцисти. З двадцятилітньої дистанції критично аналізуються малодосліджені сторони перебудовних процесів 1989 - 1991 рр., задуми і дії реформаторів, їхні досягнення і прорахунки, перипетії політичної боротьби, що привела до розпаду СРСР



Зимние сады..- М.,, 2005.- 177c. У цьому випуску приводяться відомості з історії зимових садів, сучасні підходи і вимоги до їх створення, архітектурні стилі і типи зимових садів, позитивны ы негативны сторони застосовуваних конструктивних елементів. Розглянуто питання будови і функціонування зимового саду, оснащення устаткуванням для створення мікроклімату, а також безпечних умов експлуатації.