Стосується кожного

Міграційна служба і громадянство
 

 

 

 •   Урядом України затверджено зміни, що стосуються рішення про надання дозволу на імміграцію..
  Сьогодні, 21 липня, 2021 року на засіданні Уряду України схвалено постанову, якою внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2020 року № 259 «Деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції на період установлення на всій території України карантину».

 •   Урядове рішення сприятиме посиленню протидії нелегальній міграції..
  Міграційна служба Івано-Франківщини звертає увагу іноземних громадян, які зараз перебувають в Україні і, зокрема, на території Прикарпаття.

 •   У Луцьку затримано неврегульовану мігрантку з Республіки Узбекистан..
  03 серпня працівниками міграційної служби при проведенні профілактичних заходів, направлених на протидію незаконній міграції, було затримано громадянку Узбекистану.

 •   У ДМС відбулася зустріч з новопризначеним представником УВКБ ООН в Україні..
  2 липня відбулася зустріч Голови Державної міграційної служби України Максима Соколюка та Першого заступника Голови ДМС Наталії Науменко із новопризначеним Представником Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні пані Кароліною Ліндхольм Біллінг. У зустрічі також взяли участь представники апарату ДМС та Представництва УВКБ ООН.

 •   Територіальні підрозділи державної міграційної служби України Дніпра та області.
  Територіальні підрозділи Дніпра та області

 •   Протягом візиту прочан до Умані Міграційна служба працюватиме у посиленому режимі..
  У серпні-вересні Черкащина зустрічатиме іноземних гостей. Щороку на святкування єврейського нового року до Умані приїжджають десятки тисяч паломників із різних країн світу. У цей період Міграційна служба працює у посиленому режимі.

 •   Проблеми документування ромської національної меншини Волині у Міжнародний день голокосту ромів, обговорили за круглим столом у Луцьку..
  Захід організований за підтримки регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Любов Сітовської.

 •   Представники ДМС взяли участь у пресконференції щодо впровадження в Україні процедури визнання особою без громадянства..
  30 червня 2021 року перша заступниця Голови ДМС Наталія Науменко взяла участь у пресконференції, присвяченій обговоренню перших результатів впровадження процедури визнання особою без громадянства.

 •   Перевірка стану оформлення документів.
  Перевірка стану оформлення документів у державній міграційній службі України

 •   Особи, які мають намір отримати українське громадянство, повинні надати до ДМС сертифікат про володіння державною мовою..
  https://dmsu.gov.ua/news/dms/10571.html

 •   Нарада керівників структурних та територіальних підрозділів Міграційної служби Одеської області..
  З метою дотримання вимог карантинного режиму протягом тижня в Головному управлінні проводились наради з керівниками територіальних підрозділів, на яких розглянуто роботу за 6 місяців 2021 року.

 •   Міграційна служба та Державна служба України з питань праці уклали Меморандум про співробітництво та партнерство..
  Сьогодні, 16 липня 2021 року, Голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк та т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталій Сажієнко підписали Меморандум про співробітництво та партнерство між службами.

  • https://dmsu.gov.ua/news/dms/10461.html


 •   Запрошуємо на паспорт реєструватися до електронної черги Міграційної служби - завжди є вільні місця..
  Часто відвідувачі запитують: «На коли я можу зареєструватися в електронну чергу, щоб оформити паспорт якнайшвидше?» Наша відповідь: «Не проблема, можна на завтра!»

 •   З начальником Міграційної служби Львівщини можна буде поспілкуватися в телефонному режимі..
  У вівторок, 10 серпня, Ви матимете можливість поспілкуватись у телефонному режимі особисто із начальником Головного управління ДМС у Львівській області Ярославом Дмитровичем СКИБОЮ.

 •   З 1 вересня 2021 року осіб, які потребують додаткового захисту в Україні, документуватимуть посвідченнями з безконтактним електронним носієм..
  Сьогодні, 21.07.2021, Урядом України прийнята постанова «Деякі питання оформлення і видачі документів, що посвідчують особу, яка потребує додаткового захисту», якою затверджено Порядок оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення посвідчення особи, що потребує додаткового захисту, а також зразок та технічний опис бланка вказаного посвідчення з безконтактним електронним носієм.

 •   До уваги громадян: на серверному обладнанні Міграційної служби проводяться тимчасові технічні роботи..
  У зв’язку з проведенням технічних робіт на серверному обладнанні Міграційної служби у окремих підрозділах ДМС можливі тимчасові затримки в роботі.

 •   Державна міграційна служба України.
  Оформлення громадянства і паспорта громадянина України, закордонних паспортів, дозволу на імміграцію та ін. Правила оформлення документів. Тарифи на послуги. Новини служби. Координати.

  • Державна міграційна служба України  http://dmsu.gov.ua/

   Київ, вул. Академіка Богомольця, 10 •   Громадянин Нідерландів до 5 серпня примусово покине Україну..
  Співробітниками Управління міграційної служби затримано громадянина Королівства Нідерланди котрий незаконно перебував на території України.

 •   Верховна Рада України підтримала законопроєкт про зміну місця реєстрації онлайн..
  Сьогодні, 15 липня 2021 року, Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроєкт № 5463 “Про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні”. Відповідне рішення підтримав 251 народний депутат України.

 


Якщо Ви маєте корисну інформацію по темі цієї рубрики - напишіть нам.
Для зв'язку з Вами вкажіть e-mail або телефон