Стосується кожного

Туризм та митниця
 

 

 

 •   Яка відповідальність за незаконний перетин державного кордону України.
  З початку вторгнення рф прикордонники півдня затримали більше 2000 чоловіків призовного віку, які намагалися незаконно перетнути державний кордон, з яких понад 1200 виявлено поблизу державного кордону, а майже 800 осіб непропущено у пунктах пропуску

 •   Як перетинати кордон та скільки грошей взяти, щоб не відібрали: юристи розвіяли міфи про виїзд за межі України.
  Після запровадження воєнного стану порядок перетину державного кордону перетворився в одну з головних тем в інформаційному просторі. Й навколо неї існує чимало маніпулятивних моментів. Де правда, а де міф, пояснили фахівці «Юридичного порадника для ВПО»

 •   Як отримати Шенгенську візу.
  Недостатня поінформованість щодо процедур отримання шенгенської візи є однією з найбільших проблем українських туристів. Як не дивно, отримати шенгенську візу далеко не завжди складно. Більше того - це ще й не дуже дорого. Ризикнувши пройти короткий шлях збору та подачі документів самостійно, мандрівник не тільки заощадить від 50-100 євро, але і зможе в майбутньому надавати «консультаційні послуги» своїм друзям і родичам.

 •   Як змінилися норми щодо виїзду дитини.
  На початку липня Верховна Рада прийняла другий пакет законів, однією з найбільш резонансною нормою якого став виїзд дитини, яка проживає у неповній родині, за кордон. Дана норма вступить в силу вже 29 серпня

 •   Що зміниться з серпня: суворі правила в'їзду в Україну і паспорти в смартфоні..
  Жорсткіші правила перетину державного кордону через поширення штаму коронавірусу "Дельта", остаточно легалізовані електронні паспорти, зміна ціни на газ і тисячі нових студентів вишів. Змін у серпні небагато, проте на них варто звернути увагу.

 •   Франція відкрила кордони для українців..
  Уряд Франції вніс Україну до переліку країн так званої "зеленої" зони, відкривши в’їзд для всіх типів подорожей українців.

 •   Українські військовослужбовці зможуть отримати право виїзду за кордон.
  У Верховній Раді пропонують надати військовим право виїзду за кордон з метою провідати членів сім’ї за рахунок вже передбаченої в чинному законодавстві додаткової відпустки для військовослужбовців під час воєнного стану

 •   Результати тестування митників: дві третини складу рекомендовано до служби..
  Тестування посадовців Державної митної служби як перший етап кадрової реформи української митниці дало очікувані результати. Дві третини службовців склали тестування, яке оцінювало знання законодавства, загальні здібності і благонадійність.

 •   Прикордонники назвали топ країн, куди найчастіше подорожують українці..
  Прикордонники відзначають істотне зростання кількості поїздок громадян України до деяких країн попри тривалі карантинні обмеження та істотне зниження пасажиропотоків у пунктах пропуску.

 •   Прикордонники назвали Топ 10 країн, в які найбільше їздять українці..
  Державна прикордонна служба назвала Топ 10 країн, в які цього року найбільше їздили українці.

 •   Ляшко обіцяє, що з вакциною CoronaVac скоро пускатимуть у Європу..
  Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко запевняє, що незабаром Євросоюз дозволить в'їзд до ЄС осіб, щеплених проти коронавірусу вакциною CoronaVac китайського виробника Sinovac.

 •   Люксембург відкривається для українців..
  Відтепер Люксембург відкривається для всіх типів подорожей українців.

 •   Курортна Іспанія відкривається для невакцинованих туристів з України..
  Іспанія з початку доби 27 липня відкривається для поїздок невакцинованих українців - як і прогнозувала "Європейська правда".

 •   Куніо Мікурія, генеральний секретар Всесвітньої митної організації..
  Нещодавно на запрошення голови Державної митної служби України Павла Рябікіна в Україну завітав генеральний секретар Всесвітньої митної організації (ВМО), д-р Куніо Мікурія. Його візит включав знайомство з роботою одеських митників та зустріч з президентом України Володимиром Зеленським. А також робочі зустрічі безпосередньо з нинішньою управлінською командою Держмитниці.

 •   Куди українці можуть полетіти за кордон після щеплення вакциною CoronaVac..
  Країни одна за одною відкривають кордони та починають приймати повністю вакцинованих іноземців. Українців — серед інших. А втім, досі діють обмеження на вакцини, які не визнані в ЄС. Зокрема, і на CoronaVac, яким останніми тижнями масово щеплюють українців.

 •   Кабмін змінив правила виїзду за кордон: що у них з'явилося нового.
  Нещодавно уряд дозволив чоловіки призовного віку, які супроводжують осіб з інвалідністю, виїжджати з країни необмежену кількість разів, а наразі знов вніс зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України під час дії воєнного стану

 •   Ісландія почала вимагати на кордоні негативний тест у вакцинованих..
  В Ісландії з опівночі 26 липня набули чинності нові правила перетину кордону, які зобов’язують усіх без винятку прибуваючих до країни надати негативний результат тесту на коронавірус.

 •   За гуманітарними обставинами: хто може виїхати без закордонного паспорта до країн ЄС.
  Українців, які тікають від війни до країн Європи, у перші місяці пропускали через кордон із внутрішнім паспортом. Наразі коло осіб, хто може потрапити до ЄС без закордонного паспорта, звузилося

 •   ЄС вніс Україну у зелену зону. Що це значить для подорожей..
  Рада ЄС включила Україну до переліку держав, для громадян яких пропонують скасувати обмеження на подорожі. Про це повідомило МЗС України.

 •   Дорога додому: що потрібно знати про ввезення особистих речей на територію України.
  Державна митна служба нагадала правила ввезення особистих речей на територію України

 •   Довідку з військомату для оформлення закордонного паспорта подавати не потрібно.
  Для отримання закордонного паспорта, довідка з військомату більше не потрібна

  • Довідку з військомату для оформлення закордонного паспорта подавати не потрібно 

   5 грудня 2013 року набрав чинності прийнятий Верховною Радою України та підписаний Президентом України Закон (671-VII), яким внесено зміни до Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України».Відповідно до внесених змін, з числа підстав для відмови у видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон виключено відсутність відстрочки у призові на строкову військову службу.Таким чином, підрозділи міграційної служби відтепер не контролюватимуть при оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон зазначені обставини, отже подання довідки з військових комісаріатів для юнаків призовного віку при оформленні закордонного паспорта втратило необхідність.


 •   ДБР перекрило на Київській митниці канал контрабанди на десятки мільйонів..
  Співробітники ДБР спільно з департаментом протидії контрабанді Митної служби ліквідували потужний канал контрабанди товарів широкого вжитку і підакцизних товарів через столичні аеропорти на десятки мільйонів гривень.

 •   Відпустка в Берліні. Як вона вчить жити в новій коронавірусній реальності..
  Німеччина стала однією з перших європейських країн, що відкрилися для українців після коронакризи. Далі протягом липня одна за одною стали відкривати кордони й інші країни ЄС — про це радісно сповіщали спеціалізовані туристичні ресурси. А от посиленню обмежувальних заходів уваги не приділяли. Це зіграло з моєю відпусткою злий жарт.

 •   Виїзд українців за кордон в умовах війни: чи випустять тих, хто заборгував за кредитами.
  Під час дії воєнного стану з країни забороняється виїзд чоловіків призовного віку. Втім, Кабмін зробив виняток з цього правила, дозволивши перетин кордону деяким категоріям українців. Однако навіть ті, кому дозволено це робити, можуть зіткнутися з певними труднощами. Зокрема, через борги

 •   Виїзд за кордон волонтерів та водіїв: які потрібні документи.
  Під час дії воєнного стану та мобілізації чоловікам призовного віку заборонено залишати територію країни. Проте волонтери та водії можуть виїхати за межі України за наявності необхідних документів

 •   26 липня в роботі електротранспорту відбудуться зміни..
  КП «Дніпровський електротранспорт» повідомляє, що 26 липня з 15:00 до 17:00 перекривається проїзна та пішохідна частини просп. Дмитра Яворницького в обох напрямках від вул. Андрія Фабра/вул. Юліуша Словацького до вул. Воскресенської.

 


Якщо Ви маєте корисну інформацію по темі цієї рубрики - напишіть нам.
Для зв'язку з Вами вкажіть e-mail або телефон