У свiтi:
• День моряка, або День мореплавця (Day of the Seafarer). Відзначається з 2010 р, коли держави-члени Міжнародної морської організації, що входять до ООН, підписали на конференції в Манілі резолюцію № 19, яка є підставою установи цього професійного свята моряків торгового флоту.
• День дружби і єднання слов’ян. Заснований в 1990-х рр. з метою про усвідомлення різними гілками слов’янських народів свого історичного коріння, збереження культури та багатовіковий зв’язок один із одним.
• День митника України. Відзначається згідно з Указом Президента України № 251 від 25.06. 2020 р. Давній Київ був колискою зародження митної справи у східних слов’ян. Торговий договір Київського князя Олега з Візантійським імператором від 911 р. обумовлював питання мита та митних стосунків між двома країнами, а у збірнику норм давньоруського права ХІ–ХІІ ст. «Руська правда» Ярослава Мудрого вже вживається слово «мито».
• 160 років від дня народження Вальтера Германа Нернста, німецького хіміка, лауреата Нобелівської премії з хімії (1920), одного із засновників фізичної хімії, автора підручника «Теоретична хімія з точки зору закону Авогадро та термодинаміки». Помер 18 листопада 1941 р.
• 120 років від дня народження Атанаса Христова Далчева, болгарського поета, перекладача, редактора, автора збірок «Вікно», «Балкон», «Париж» та інших. Помер 17 січня 1978 р.
• 90 років від дня народження Мирослава Гнатовича Стельмаховича, українського педагога, етнографа, який започаткував рух за відродження та розвиток автентичної української педагогіки і шкільництва на засадах національної педагогічної культури рідного народу та започаткував вивчення українського народознавства в школі. Помер 23 квітня 1998 р.