У цей день 21 квiтня

  • У свiтi:

   • Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності. Відзначається з 2017 р. згідно резолюції Генеральної асамблеї ООН. Творчість – діяльність людини, спрямована на створення якісно нових, невідомих раніше духовних або матеріальних цінностей. Необхідними компонентами творчості є фантазія, уява, психічний зміст якої міститься у створенні образу кінцевого продукту (результату творчості). Інноваційна діяльність – вид діяльності, пов'язаний із трансформацією наукових досліджень і розробок, інших науково-технологічних досягнень у новий чи покращений продукт введений на ринок, в оновлений чи вдосконалений технологічний процес, що використовується у практичній діяльності, чи новий підхід до реалізації соціальних послуг, їх адаптацію до актуальних вимог суспільства. Результатом виконання інноваційного проєкту є інноваційний продукт.
   • День італійського еспресо (Espresso Italiano Day). Відзначається неофіційно з 2008 р. за ініціативи Національного інституту італійського еспресо як спеціальний день, присвячений одному з найвідоміших кулінарних символів Італії.
   • День професійних адміністративних працівників (Administrative Professionals Day). Відзначається щорічно в середу останнього повного тижня квітня. До 2000 р. відзначався як День секретаря (Professional Secretaries Day).
   • 95 років від дня народження Її Величності Єлизавети ІІ (повне родове ім’я – Елізабет Александра Мері Віндзор), королеви і голови держави Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

  Архів календаря

  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930
   Сiчень  Лютий  Березень  Квiтень