Прес-служба Міської ради  

В Україні субсидії та пільги на житлово-комунальні послуги оформлюватиме Пенсійний фонд

//gorod.dp.ua/news/210210  ( 05.10.2022 )

від 1 січня 2023 Пенсійний фонд здійснюватиме розрахунок житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу», – зазначила заступниця начальника відділу прийому громадян по Новокодацькому району Правобережного управління соціального захисту населення ДМР Наталія Прокопенко.
Також змінено визначення права для призначення житлової субсидії особам, які перебували за кордоном понад 60 днів. Вони на період дії воєнного стану та двох місяців після його припинення або скасування зможуть теж отримувати субсидії. Це також стосується громадян, яких було звільнено або в цей період вони втратили роботу, зареєстровані у Державній службі зайнятості як безробітні і їм призначено виплати.
«Також надана можливість отримання житлової субсидії домогосподарствам, у складі яких є особи, що мають у власності два житлових приміщення в місті, на одне з яких оформлено право на спадщину, за умови, що жодне із житлових приміщень, яке перебуває у власності, у тому числі на яке оформлено право на спадщину, не здається в оренду, що підтверджується актом обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства», – додала Наталія Прокопенко.
Пільги на оплату житлово-комунальних послуг від січня 2023 року надаватимуть органи Пенсійного фонду України виключно у грошовій готівковій формі через банківські установи або через відділення організації, що здійснює виплату та доставку пенсій та грошової допомоги.
 З повним текстом можна ознайомитись в інтернеті:  

https://gorod.dp.ua/news/210210