.  

На переоформлення субсидій надається п'ять місяців

//Урядовий кур'єр. - 2021. - №92. - С.2  ( 15.05.2021 )

 Звернутися за оформленням субсидії можна в один із таких способів:

— через уповноважених осіб територіальних громад (зокрема старостати) й ЦНАПи;

— безпосередньо до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих органів міських рад;

— заповнені бланки можна надіслати поштою на адресу органу соціального захисту населення;

— через електронний сервіс, який розміщено на офіційному вебсайті Мінсоцполітики.

Бланки заяви й декларації можна роздрукувати з офіційного вебсайту Мінсоцполітики з метою їх надання в паперовій формі особисто, або надсилання поштою до органів соціального захисту населення, уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадових осіб центру надання адміністративних послуг.

Мінсоцполітики звертається до керівників органів місцевої влади та органів місцевого самоврядування, зокрема міст обласних центрів та міст обласного значення з проханням провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, та доведення до його відома цієї інформації.

Слід також вжити заходів для упорядкування черговості відвідування громадянами органів соціального захисту населення, ЦНАПів, виконавчих органів територіальних громадян, зокрема шляхом запровадження талонної системи для прийому громадян у визначений час. З повним текстом можна ознайомитись у відділі періодики за адресою : пр. Д. Яворницького,18, а також на сайті газети: 

https://ukurier.gov.ua/uk/articles/na-pereoformlennya-subsidij-nadayetsya-pyat-misyac/